Про нас

 

Підприємство «Завод Преформ» почало свою діяльність на ринку виробництва ПЕТ преформ та комплектуючих не так давно, в 2015 році. Однак підприємство стрімко розвивається та підвищує рівень продуктивності в своїй країні! Завдяки постійному впровадженню нових типорозмірів продукції, відмінній якості, високій ефективності виробничого обладнання та персонального підходу до клієнта, підприємство «Завод Преформ» зайняло свою нішу на українському ринку реалізації ПЕТ преформ, ПЕ ручок та ПЕ кришок і вважається одним з найпотужніших виробників України в своєму сегменті та конкурентним  виробником на міжнародному ринку. Різноманітність виробів постійно оновлюється, підприємство виготовляє більш ніж 90 типовидів продукції в асортименті якого також є клапан для вологих серветок . «Завод Преформ» постійно поширює спектр виробництва та виготовляє, як заготівлі з преформ будь-якого обсягу від 0.3л до 12л., так і надає послугу видування за бажанням замовника і реалізує уже готову тару обсягом від 3л до 10л. А також, маємо можливість виготовити під індивідуальне замовлення преформу  та фірмову кришку з нанесенням 3 –х кольорового логотипу Вашого бренду.

 

 

Виробництво

Наша компанія вигідно виділяється на тлі конкурентів завдяки продуманості і високу ефективність виробничого процесу і економічних заходів. Це дозволяє нам не просто випускати якісну продукцію, але і збувати її за відносно невисокою ціною.

Успіх підприємства не був би можливий без високоякісного оснащення. Компанія «Завод преформ» виготовляє продукцію на обладнанні від лідируючих світових виробників: HUSKY (Канада) і Battenfeld (Австрія).

Для виробництва продукції ми застосовуємо високоякісну сировину, яке поставляється з Італії, Угорщини, Туреччини та ОАЕ. При виготовленні пляшок використовується ПЕТ - поліетилентерефталат, інакше іменований «термопластик». Кришки й ручки виконуються з ПЕ - поліетилену. Харчова безпека даних матеріалів підтверджується санітарно-епідеміологічними експертизами, докладніше про які можна прочитати в каталозі продукції.

 

 

70+
Типорозмірів продукції
400+
Мільйонів штук преформ на рік
200+
Постійних клієнтів
10+
Країн - постачальників основної сировини
Сертифікати