Ємність використовуваної упаковки транспортних коробів


Преформи упаковуються в гофрокороб розміром 1200 * 1000 * 1020.

Подібний розмір забезпечує зручну і стійку компоновку для перевезення, і таким чином в фуру стандартного розміру вміщається 52 гофрокороба.

 

Упаковка преформ

Упаковка преформ забезпечує захист продукції від забруднень і механічних пошкоджень.

Для зберігання і транспортування ПЕТ-преформи упаковують в пакети поліетиленові або інші, дозволені для контакту з харчовими продуктами. Потім вони упаковуються в гофрокороба, дозволені до застосування в установленому порядку і відповідають вимогам, що пред'являються до виробів, що контактують з харчовими продуктами.

Після розфасовки преформ транспортні короба встановлюються на піддони. Для забезпечення герметичності упаковки преформ, а також підвищення міцності встановлені на піддонах транспортні короба обв'язують поліпропіленовими стрічками або обгортають стрейч-плівкою

Для пакування преформ, за погодженням із замовником, допускається застосовувати іншу упаковку, що забезпечує збереження виробів, захист від забруднень, атмосферних опадів, механічних пошкоджень при транспортуванні і зберіганні.

Пакувальна одиниця є транспортною тарою.
На кожну партію преформ оформляється паспорт якості.

Упаковка кришок/ручок

Упаковка кришок/ручок забезпечує їх захист від забруднень і механічних пошкоджень.

Для зберігання і транспортування кришки/ручки упаковують в пакети з поліетиленової плівки, потім їх поміщають в ящики, виготовлені з гофрокартону, та заклеюють стрічкою поліетиленової з липким шаром.

Для пакування кришок/ручок, за погодженням із замовником, допускається застосовувати іншу упаковку, що забезпечує збереження якості виробів.

Після розфасовки кришок/ручок транспортні короба встановлюють на піддони.

Палети оформлюються наступним чином: 5 ящиків горизонтально і не більше ніж в 5 рядів вертикально. Для забезпечення герметичності упаковки, а також підвищення міцності сформована палета обгортається стрейч-плівкою.

Транспортні палети встановлюють в один ярус. Допускається застосовувати інші види формування палети за погодженням із замовником.