Підприємство виробляє преформи на сучасному, високоякісному обладнанні фірм HUSKY (Канада), Battenfeld (Австрія). Ефективна організація технічних і економічних заходів дозволяє гарантувати високу якість продукції, що випускається при відносно невисокій ціні.

HUSKY HyPet 300

Високопродуктивні машини, які використовуються на нашому підприємстві здатні забезпечувати Вас потрібним асортиментом та кількістю продукції.

Австрийске обладнання BATTENFELD

Австрійське обладнання BATTENFELD забезпечує високу якість продукції і практично виключає брак при виробництві. А широкий асортимент барвників, дозволить Вам отримати максимально широкий спектр кольорів готової продукції.

HUSKY GL 300

 

Потужні, високоточні та надійні машини. Для наших клієнтів це означає, що продукцію ми можемо поставляти в великих обсягах, чудової якості і точно в строк.

 

ARBURG ALLROUNDER

Електрична машина ALLROUNDER 720 A є передовим технологічним рішенням з безпосереднім приводом і значним зусиллям змикання в 2 900 кН. Спроектована спеціально для максимальної продуктивності, вона забезпечує чудову швидкість уприскування до 400 м/с.

ENGEL e-cap

Наш повністю електричний колінно-важільний ТПА e-cap призначений для ефективного виробництва пластикових ковпачків. Час циклу, що становить < 2 с, дозволяє скоротити виробничі витрати, а чистота виробництва підвищує якість ковпачків та кришок.