Чи можна повторно використовувати пластикову пляшку
29.11.2022

Пластикові пляшки є одним з найбільш популярних видів тари для харчових продуктів та побутової хімії. Повторне використання пластику приваблює зручністю та простотою. Чи безпечний ПЕТ матеріал? Що можна робити з такою тарою, а яких дій варто утриматися?

Зміст

Шкода повторного використання пластикових пляшок

Харчовий пластик сам по собі не загрожує здоров'ю навіть у разі повторного використання. Небезпека є незнанням правил його застосування.

Про що варто пам'ятати:

  1. Деякі види пластику містять небезпечні сполуки. Одним із них є бісфенол А, присутній у полікарбонатах. При контакті пластику із холодною водою негативного ефекту не буде. Але чого категорично не можна робити, то це заливати окріп у пластикову пляшку. У цьому випадку речовина потрапляє у воду, а разом з нею і в організм людини.

  2. Бактерії. Тривале використання пляшок та інших пластикових ємностей від продуктів чи напоїв призводить до появи мікротріщин на поверхні. Такі пошкодження часто малопомітні, але можуть стати джерелом накопичення бактерій.

ПЕТ пластик для повторного використання в побуті

Пляшки та інша тара з ПЕТ пластику є найбільш безпечним варіантом для тимчасового зберігання харчових продуктів. Такі ємності мають маркування «1» (PET). У поліетилентерефталаті відсутній небезпечний бісфенол А. Його немає ні на етапі створення полімеру, ні на етапі видування виробу. Щодо небезпеки фталатів, у ПЕТ тарі присутні нешкідливі для людини терефталати. Ортофталати, здатні завдати шкоди організму людини, тут також відсутні.

Шкода ПЕТ пляшки може виникнути при нагріванні, тому краще використовувати такі ємності для теплих або прохолодних рідин, сипучих.

У разі заморожування в таких ємностях харчових продуктів будь-які ризики відсутні.

Єдина складність при використанні тари з поліетилентерефталату – це якісне очищення. Пластик допускає нагрівання без деформації до температури 65°C. Простерилізувати таку ємність не можна. При цьому саме ПЕТ поверхні є найкращим місцем для зростання мікробів.

Підготовка пластикової пляшки для безпечного повторного використання

Щоб убезпечити себе від потрапляння бактерій та шкідливого впливу хімічних сполук:

  1. Ретельно вимийте ємність у теплій воді з милом або миючим засобом для посуду. Добре прополощіть, а потім просушіть тару. Вода має бути теплою, але не гарячою.

  2. Впоратися зі специфічним запахом допоможе оцет або засоби для ополіскування ротової порожнини.

  3. Для очищення пряшок з вузьким горлом використовуйте йорж.

  4. Крім пластикової ємності очищення потребують і кришки для пластикових пляшок. Для видалення залишків їжі або рідини використовуйте теплу воду та миючий засіб.

  5. Особливу увагу приділіть шийці – наявність різьблення вимагає більш ретельного очищення.