Чиллер для виробництва пластикових кришок
25.04.2023

Виробництво пластикових кришок — непростий технологічний процес, в основі якого використання гарячої сировини для лиття. Одним з обов'язкових етапів, які відповідають за якість виробів, є їхнє охолодження. Для цього використовується спеціальне обладнання – чилер. Установка здатна за короткий проміжок часу охолоджувати пластик до заданої температури. Охолодження, що контролюється, прискорює процес виготовлення кришок, допомагає досягти гладкості і потрібної щільності виробів, виключити шлюб у вигляді бульбашок, неоднорідності або нерівномірного кольору.

Принцип роботи та конструкція

Щоб зрозуміти, що таке чилер, розглянемо, як він функціонує і влаштований. Принцип його роботи ґрунтується на фізичному процесі перенесення тепла в процесі проходження холодоагенту по конструкції. В її основі 3 елементи:

  • ✅ компресор;
  • ✅ конденсатор;
  • ✅ випарник.

За відведення тепла від об'єктів, що охолоджуються, відповідає випарник, через який пропускають холодильний агент і воду, яка виступає як теплоносій. Як холодоагент може використовувати фреон, тосол або етилен-гліколь.

У процесі закипання холодильний агент поглинає енергію води, і в газоподібному стані подається в компресор. Там гаряча пара починає стискатися, нагріваючись до 80-90 градусів.

Далі фреон подається в конденсатор, де охолоджується під впливом потоку холодного повітря. Завершальний цикл зводиться до того, що холодильний агент теплообмінника подається в пароохолоджувач. Його температура падає, і він знову переходить у рідку форму, після чого надходить у фільтр-осушувач, де з нього випаровується волога. Потім холодильний агент потрапляє до терморозширювального вентиля, після проходження якого у нього знижується тиск. На виході холодоагент має вигляд пари у поєднанні з рідиною. Суміш подається далі у випарник, де холодоагент закипає, перетворюється на пару. У газоподібному стані він виходить із випарника, що задає початок новому циклу.

<чилер для охолодження пластику

Види обладнання

Випускаються установки в широкій різноманітності. Між собою вони розрізняються за комплектацією та технічними характеристиками. Насамперед чиллери прийнято класифікувати за принципом охолодження і виділити можна такі різновиди:

  • ✅ повітряні («Повітря-Вода») – охолодження конденсатора здійснюється потоком повітря;
  • ✅ водяні («Вода-Вода»).;
  • ✅ з випарниками плівкового типу. Такі моделі в основному використовуються в харчовому виробництві. чилери для охолодження води.

Ще установки прийнято класифікувати на групи за технічними характеристиками основних вузлів. Так, за типом холодильного циклу обладнання ділиться на: абсорбційні та парокомпресійні моделі. Компресори можуть бути роторними, поршневими, гвинтовими, спіральними. Вентилятори для комплектації використовуються осьові або відцентрові. Крім того, чилери можуть мати опцію обігріву, для цього вони оснащуються тепловим насосом.

Як вибрати обладнання

Щоб підібрати промислові чиллери для лиття пластмас, враховувати потрібно безліч параметрів. Насамперед, брати до уваги слід різновид термопластавтомату та його доступність до інтеграції охолоджувача певного типу.

Ще при виборі, слід враховувати температурний режим для виготовлення виробів із пластику та в цілому обсяги виробництва. Відповідно до цих характеристик варто замовити чиллер відповідний за потужністю та функціями.

Важливим показником також є рівень холодопродуктивності. Потрібно, щоб він у чиллера був вищим на 10-15% від максимального показника на виробництві. У такому разі не доведеться експлуатувати обладнання на граничній потужності, і встановлення меншою мірою зношуватиметься.

Деякі моделі чилерів-фанкойлів у холодну пору року використовують холод із навколишнього середовища, а не від компресора. Така опція й у приладів із вільним охолодженням. Подібні чилери підходять для виробництв, де полімери обробляються під впливом температур вище, ніж t◦C довкілля.

Вигода звернення до нас

Підсумовуючи, відзначимо, що використання чилерів при виробництві пластикових кришок для пляшок суттєво допомагає підвищити їх якість та збільшити швидкість. виготовлення. Без охолоджувача підвищується кількість бракованих виробів, а процеси виготовлення уповільнюються, знижуються його обсяги. Тому замовляти пластикові кришки варто у компаній, які використовують актуальні технології при оснащенні виробничих ліній. В Україні – ndash; це «Завод Преформ».

У нас встановлено сучасне обладнання, яке дозволяє гарантувати якість пластикової продукції, що виготовляється, і виготовлення великих партій товару в короткі терміни. Ми самі закуповуємо сировину, займаємось її підготовкою та фарбуванням, забезпечуємо контроль на всіх етапах виготовлення. Крім того, нашим клієнтам доступні вигідні ціни на замовлення. Ми займаємося оптовими поставками та маємо налагоджене власне виробництво, що дозволяє знижувати кінцеву вартість товарів.