Як дезінфікувати пластикові пляшки
30.06.2023

Пластикові пляшки широко використовуються в харчовій промисловості. Зокрема, в них фасують і зберігають воду, а також багаторазово використовують у приватному господарстві. Однак, щоб зміст не змінював свої органолептичні характеристики, важливо дезінфікувати тару. Стерилізація допомагає усунути патогенні мікроорганізми та зберегти зміст свіжим і придатним до використання протягом тривалого періоду часу. Тому питання, як дезінфікувати пластикові пляшки, є одним із найбільш актуальних для виробників рідкого продукту. Розглянемо, які способи для цього використовуються в промисловості та домашніх умовах.

Зміст

Методи дезінфекції пластикових пляшок

Баклажки з ПЕТ добре захищають вміст від потрапляння патогенних мікроорганізмів та різних речовин зовнішнього середовища. Але для збереження свіжості та придатності вмісту важливо, щоб тара була чистою на момент упакування. З цією метою і проводиться дезінфекція пластикових пляшок.

Обробка виконується різними засобами. Серед найпопулярніших промислових методів відмітимо:

  • насичений пар (t°C= до 100);
  • гаряче сухе повітря або перегрітий пар;
  • холодна дезінфекція;
  • перекис водню. Використовується 30-40%-й розчин;
  • перекис+ УФ-випромінювання.

При цьому кожний спосіб має певні особливості. 

Обробка парою – доступний і ефективний метод дезінфекції тари, який забезпечує високий ступінь очищення та антисептичний ефект. Але в разі з насиченим паром після обробки баклажок утворюється конденсат, його необхідно усувати, оскільки це погіршує результат. Перегрітий пар і гаряче сухе повітря менш ефективні, ніж насичений пар, тому використовуються рідше.

Холодна дезінфекція – найскладніший метод промислової стерилізації баклажок. Вона здійснюється шляхом обробки пластикових пляшок гамма-променями, для виробництва яких потрібне додаткове обладнання. В якості джерела променів використовуються радіоактивні ізотопи цезію і кобальту. Не завжди вигідно купувати такі установки, особливо для невеликих виробництв, тому частіше вдаються до більш доступних методів дезінфекції.

Перекис + УФ-промені – один з найефективніших способів обробки пластикової тари. Дезінфекція ультрафіолетовим випромінюванням підсилює антисептичні властивості перекису. Ультрафіолетове випромінювання запобігає появі окисника, що також сприяє покращенню ефекту. Здійснюється обробка баклажок методом високоінтенсивного або короткохвильового випромінювання.

чищення пластикових пляшок

Обробка пластикових пляшок в домашніх умовах

Баклажки давно використовуються як багаторазова тара для різних продуктів в господарстві. Як і в разі застосування в харчовій промисловості, їх обов'язково потрібно ретельно очищувати перед використанням.

В домашніх умовах зазвичай застосовують миття з мийним засобом. Баклажки для води можна вимити від різних продуктів: молока, соків та інших напоїв. Проте миття — це один з найменш ефективних методів дезінфекції. Воно не здатне знищувати патогенні мікроорганізми так само ефективно, як це роблять промислові методи обробки.

Попри те, що пластикові пляшки добре піддаються миттю та дезінфекції, важливо розуміти, що вони мають обмежений ресурс експлуатації. Тому харчові виробництва зазвичай замовляють нову тару для фасування продукції. З цим питанням ми можемо допомогти. У нас можна замовити форми для лиття баклажок та пластикові кришки для пляшок. Нашим клієнтам ми пропонуємо зручні та вигідні умови замовлення.

Переваги «Заводу Преформ»

Наша компанія займається виробництвом спеціальних заготовин для виготовлення пластикових пляшок будь-якого літражу. Замовити у нас ПЕТ преформи можуть підприємства великого та малого бізнесу, кожному клієнту пропонуються комфортні та вигідні умови:

  • ми самі займаємося підготовкою сировини для преформ та кришок з дотриманням технологічних стандартів і можемо гарантувати якість виробів;
  • виготовлення преформ можливе у індивідуальному дизайні;
  • пропонуємо технологічну підтримку упродовж всього періоду співпраці.

Завод оснащений високопродуктивним сучасним обладнанням, тому в короткі терміни можемо виготовити партію продукції у необхідній кількості.