ПЕТ пляшки для вина
19.12.2022

Ще порівняно недавно було складно уявити собі, що винороби масово використовуватимуть пластикові пляшки для вина замість тари зі скла. Але з появою нових розробок у сфері упаковки продуктів та посиленням боротьби за споживача виробники почали все частіше замислюватись про використання нетрадиційної тари для розливу міцних напоїв. Ця ідея має своїх прихильників і противників.

Переваги застосування термопластика

В умовах економічної кризи та жорсткої конкуренції виробники хмільних напоїв змушені шукати способи скорочення витрат виробництва. Одним із таких методів стало використання пакувальної тари з термопластику.

Переваги ПЕТ ємностей для вина:

  • ✅ Легка вага. ПЕТ упаковка на 87% легше аналогів зі скла.
  • ✅ Бюджетна вартість. Пластик обходиться в рази дешевше за інші види матеріалів.
  • ✅ Зручність при транспортуванні. Виключено пошкодження при розвантаженні та перевезенні.
  • ✅ Термін зберігання від 3 місяців до 1 року. Щільно кришка, що загвинчується, забезпечує хороший рівень герметичності. Завдяки цьому запобігає потраплянню всередину кисню та псуванню напою.
  • ✅ Відмінна безпека смакових якостей продукту. При зберіганні винного напою у пластиковій ємності немає хімічної реакції. Тому смак і аромат продукту не губляться і не змінюються.

Ще одним аргументом на користь застосування ПЕТ тари для вина є те, що при виробництві пластику в атмосферу виділяється вуглекислого газу. на 68% менше, ніж у виробництві скляних виробів.

 

ПЕТ пляшки для вина: думка противників

У своїх міркуваннях противники ідеї наводять такі аргументи:

  • ✅ Масове використання пластикової продукції може погіршити і так складну екологічну обстановку.
  • ✅ Період зберігання вина у пластиці набагато менший, ніж пляшці зі скла.
  • ✅ ПЕТ упаковка вина може не сподобатися деяким споживачам через менш презентабельний вигляд у порівнянні зі скляною тарою. Через такий формат реалізації алкогольних напоїв страждає сама культура споживання.

Примітно, що багато виробників виноградного напою в корені не згодні з такими висновками. Винороби говорять про те, що використовуючи пластикові винні пляшки замість традиційних скляних, вони суттєво знижують вартість продукту. Для споживача це привабливий момент, а масова переробка пластику вже зараз дозволяє вирішувати завдання щодо скорочення екологічних проблем.

Світовий досвід використання такої тари

Західні виробники, підрахувавши вигоди від застосування нетрадиційної упаковки, вже почали масово впроваджувати її на виробництві. Недорога пластикова тара для вина з екологічних полімерних матеріалів вже використовується французькою компанією Boisset Family Estates. для розливу її фірмового Мерло. Транспортування крихких скляних ємностей морем і сушею керівництво фірми вважало недоцільним.

 

Власник невеликого кафе «AKA» з Долини Напа (штат Каліфорнія) Роберт Саймон теж з деяких пір почав продавати Каберне Совіньйон у пластиковій упаковці. Підприємець говорить про те, що на смак напою це не впливає, а економію коштів на упаковку дає суттєву.

Пропозиція від «Заводу преформ»

Підприємство «Завод преформ» випускає ПЕТ преформи для ємностей об'ємом від 0,3 л до 12 л різної форми та кольору з нетоксичного термопластику. Товщина стінок і дна, також конфігурація майбутньої пляшки можуть бути різними. Ці параметри закладаються на стадії створення заготівлі та можуть обговорюватися за умови узгодження замовлення. Також завод надає послуги з видування заготовок та виробляє додаткові елементи для ПЕТ пляшок.