Пивні ПЕТ кегі
03.04.2023

Пивна галузь, як і багато десятків років тому на піку популярності. Вона розвивається, разом з нею розвивається і виробництво преформ, пропонуючи нові вигідні, економічні рішення для розливу напоїв. На зміну багаторазовим металевим ємностям для продажу на розлив прийшли полімерні кеги.

ПЕТ бутлі великого обсягу виробляються за допомогою виготовлення преформ. Пластикові гранули плавляться, формуються у необхідну форму. В результаті вдається отримати високоміцні, легкі, економічні одноразові та багаторазові ПЕТ кеги для пива, вина, інших напоїв.

Зміст

Що таке ПЕТ-кегі?

Вироби являють собою габаритні ємності-контейнери. Вони використовуються для зберігання, транспортування слабоалкогольних безалкогольних напоїв без необхідності консервування. Ємності представлені у кількох варіантах обсягів:

 • ✅ 10,
 • ✅ 20,
 • ✅ 30 літрів.

пет кеги

Вони виробляються на основі високотехнологічного полімеру. Окремі пластикові кеги 30 л можуть бути використані повторно.

Де використовуються

Легкі та зручні ПЕТ кегі 20 л мають ряд переваг у порівнянні зі сталевими ємностями. Вони підходять для малих та середніх пивоварень, які виготовляють крафтове пиво. Пляшки легкі, прості у процесі транспортування, навантаження-розвантаження. Це гнучкий варіант упакування. Полімерна тара дозволяє пивоварням пропонувати продукцію покупцям без необхідності використання дорогого обладнання для розливу, консервування.

Також кега 10 л використовується в інших промислових галузях: фармацевтичній, хімічній. Матеріал виготовлення ємностей не входить у реакцію з хімічними речовинами. Продукція універсальна, підходить для пакування різних товарів. Це вигідне рішення для бізнесу.

Характеристики пластикових кег

Заготовки виготовляються з високоякісного полімеру, який має ряд переважних характеристик. Кеги легені, міцні. Основна база для виробництва тари для вина, пива, інших харчових та не харчових рідин — поліетилентерефталат (PET) Це синтетичний полімер. Він використовується при виробництві:

 •  пляшок для напоїв;
 • ✅ упаковки;
 • ✅ медичних виробів.

Полімер також необхідний для виготовлення волокон для текстильної промисловості тощо. PET практичний, має високу стійкість до механічних впливів.

Пляшки з поліетилентерефталату прозорі. Тому покупці можуть бачити вміст ємності, що значно підвищує довіру до представленої продукції. Полімер не руйнується під впливом:  

 • ✅ ультрафіолетових променів; 
 • ✅ вологи;
 • ✅ температурних перепадів.

ПЕТ витримують високий тиск, екстремальну температуру, механічні пошкодження. Місткості не проникні для кисню. Тому вміст об'ємних суліїв залишається свіжим. Крім того, герметична упаковка забезпечує чистоту вмісту суліїв. Всередину не потрапляє пил, бруд, який може зіпсувати якість продукції.

Наші пивні ПЕТ кегі можуть бути виготовлені з брендуванням на кришках. Нанесення фірмової символіки, індивідуальне маркування підкреслює стиль продукції, робить її добре відомим. Це додатковий маркетинговий хід, який дозволяє підвищити репутацію вашого бренду.

Переваги

На «Заводі преформ» ви можете купити ПЕТ кегі для своєї пивоварні, хімічної чи фармацевтичної компанії. Наша продукція має низку переваг:

 1. ✅ Заготівлі екологічно чисті.
 2. ✅ Прес-форми більш безпечні, ніж сталеві ємності.< /li>
 3. ✅ ПЕТ на 100% підлягає вторинній переробці.
 4. ✅ При переробці потрібно менше енергії для виробництва, ніж для інших матеріалів.
 5. ✅ Вироби продаються з сертифікатами якості, безпеки.

При виробництві використовуємо новітні технології виготовлення. У нас є високоякісна сировина, яка відповідає нормам міжнародної якості, потребам клієнтів. За потреби виготовимо партію товару за індивідуальним проектом. Наші клієнти можуть замовити будь-який обсяг продукції.

Замовляйте кеги для харчової та не харчової промисловості на Заводі Преформ. Задавайте запитання, залишайте заявки за телефонами, які вказані у шапці сайту або електронною поштою. Звертайтеся у будь-який зручний час. Швидко виготовимо партію брендованої продукції з гарантовано високою якістю.