Технологія виробництва пластикових пляшок
31.10.2022

Усі давно звикли купувати мінеральну воду, напої та молочні продукти у пластиковій тарі. Ніхто навіть не замислюється, звідки береться зручне пакування для рідин. Технологія видування пет пляшки дуже цікава. Починалося все з бажання людей винайти легшу та довговічнішу тару, ніж скло та алюміній.

Вперше синтез полімеру почався в 1941 році, проте виливати з нього преформи змогли тільки в 1966 році. Завданням вчених була розробка матеріалу, що зможе витримати тиск газу. Так з'явилася на світ перша ПЕТ пляшка – міцна, легка, герметична, недорога у виготовленні.

Зміст

Ви звертали увагу на шийки різних напоїв? Всі вони відрізняються діаметром через властивості рідини, яка налита в тарі:

  • ✅ мінералка, газування та пиво відрізняються спеціальними борозенками на шийці пляшки, які не дають напою виливатися під дією газу при повороті кришки;
  • ✅ заготовки для пластикових пляшок під молоко та сік мають широку горловину для вільного доступу кисню;
  • ✅ вода та напої без газу не вимагають додаткових канавок на пластиці;
  • ✅ густі рослинні олії заливаються в тару з шийкою великого діаметру для зручності використання.

Форми пляшок відрізняються залежно від виробника. Але шийки формуються на стадії преформ, і залежать виключно від виду продукту, що випускається.

Як роблять преформи

Заготівлі під майбутню тару роблять ливарним способом із пластикового грануляту. Для цього ПЕТ сировину ретельно висушують. Гігроскопічний матеріал легко вбирає вологу, що негативно впливає на якість виробів. Не просушені ПЕТ гранули перетворюються на каламутну тару, яка легко деформується.

Готову сировину розплавляють і додають барвник. Видування пет пляшки не передбачає фарбування, тому його виробляють на етапі заготовок. Кольоровий пластик -ndash; це не данина моди, а захист від ультрафіолету та своєрідне маркування напою. Так, у зелені та коричневі пляшки наливають пиво, а жовті та червоні використовуються для лимонаду.

Лиття преформ відбувається в спеціальних машинах. Розплавлений кольоровий пластик подають під високим тиском у холодні форми. Вага та товщина стінок заготовки визначають обсяг майбутніх пляшок. Підприємства закуповують готові преформи, після чого самостійно виробляють тару.

видув пет пляшок

Формування за допомогою ISBM технології

Виготовлення ПЕТ виробів за допомогою формування внутрішнім надуванням (ISBM) відбувається у два етапи. Перший – лиття преформ, описаний вище. Другий має на увазі розм'якшення та надання необхідної форми за допомогою обладнання для видування пет пляшок. Для цього використовують однофазні та двофазні машини.

Одні з них проводять весь цикл виробництва від пластикових гранул до готової тари. При цьому преформи ще теплими надходять до об'ємного елементу, що економить енергію на нагрівання. Об'ємні готові пляшки вимагають великих площ для зберігання, що у 12 разів перевищують місце під преформи. Тому багато підприємств встановлюють однофазне обладнання, яке видує тару і відразу постачає її на конвеєр для розливу напоїв.

Етапи видування пляшок

Обладнання може відрізнятися ручним та автоматичним завантаженням, кількістю комірок для заготовок, і відповідно, числом готової тари за годину роботи. Однак, незалежно від конструкції, видувна машина пет пляшок має схожий принцип роботи:

  1. ✅ Контроль. Відбраковування неякісних заготовок.
  2. ✅ Нагрів. Преформи затискаються спеціальними цапфами під кільцем на шийці і поміщаються в камеру для нагрівання. Нагрівальні елементи дають різну температуру для різних частин заготовки, щоб вийшла необхідна форма виробу.
  3. ✅ Врівноваження. Рівномірне розподілення температури за преформою.
  4. ✅ Витягування та видування. Нагріта заготовка надходить у відкриту форму. Стінки та дно стуляються, зверху опускається стрижень, який розтягує преформу. Одночасно з цим у середину заготівлі під тиском надходить повітря. Пластик заповнює охолоджену форму, твердне.
  5. ✅ Відпочинок. ПЕТ сідає при швидкому охолодженні, тому машина продовжує підтримувати температуру для збереження форми виробу.
  6. ✅ Контроль. Пошкоджені вироби автоматично відбраковуються. Інші подаються на лінії розливу або упаковки.

Видув пет пляшки гарячим способом дозволяє виробляти різні форми тари. Кожне підприємство використовує власні унікальні елементи для формування, і може повністю змінити характер продукції за допомогою заміни форм та перепрограмування машини протягом години.

Коли використовуються бар'єрні добавки

Незважаючи на відмінні характеристики поліетилентерефталату, як пакувального матеріалу для рідин, він має ряд недоліків. ПЕТ пропускає ультрафіолетові промені, що шкодять якості напоїв. Крім цього, пластикові стінки запускають кисень і випускають вуглекислий газ, що неприпустимо для газування.

Для покращення властивостей матеріалу використовують бар'єрні добавки – нейлон чи амосорб. Їх додають у розплавлений гранулят при формуванні преформ. З добавками пластик каламутніє, але на кольорових виробах це непомітно. Іншим способом захисту напою є багатошарове виготовлення ПЕТ заготовок, у якому кожен шар містить захисний компонент. Абсолютно всі бар'єрні добавки для пластикових пляшок дозволені в харчовій промисловості та не завдають шкоди здоров'ю людини.