Преформа 29,7г

Преформа 29,7г

Характеристики
Вага, г
29,7±0,3
Стандарт горловини
РСО 1881
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
1,0-1,5

Преформа 29,7 г — це заготовка із пластику червоного кольору. Місткість кінцевого виробу — від 1 до 1,5 л. Стандарт горловини — PCO 1881, а діаметр — 28 мм. Преформи 29,7/28 добре підходять для зберігання газованих напоїв, кисломолочних та молочних продуктів, соків, олій, косметичних та фармацевтичних засобів. 

З якого пластику виготовлена ​​преформа та її переваги?

Преформа червона 29,7 г виготовлена ​​з гранульованого поліетилентерефталату методом видування при нагріванні під тиском. Пластикова тара має багато переваг:

  • ергономічність;
  • стійкість до деформацій;
  • легкість;
  • практичність.

Завдяки високій якості пластику, він не виділяє токсичних речовин, а значить повністю безпечний в експлуатації для організму людини та навколишнього середовища. 

Варіанти дизайну преформ, можливість замовлення індивідуального дизайну або логотипу

Купити преформу 28 мм можна як у стандартному виконанні, так і з індивідуальним оформленням. Різноманітність форм, кольорів, дизайнів, можливість нанесення логотипів тощо — всі ці деталі можна обговорити перед замовленням менеджера. 

Як замовити: умови упаковки та доставки

Замовити кришки для преформ, ручки для пляшок, преформи червоного кольору або інших дизайнів можна у компанії “Завод Преформ”. Перед транспортуванням продукція надійно упаковується в поліетилен та картонні коробки. Доставка обговорюється індивідуально з кожним клієнтом. 

Дивитися повністю