ПЕТ пляшки для олії
19.12.2022

Бутилі ПЕТ для рослинної олії виробляють з нетоксичного термопластика. Він не вступає у взаємодію з продуктом, не змінює його властивостей і не надає йому стороннього запаху та смаку. ПЕТ пляшка для соняшникової олії є найпоширенішим видом бюджетної упаковки. Низька собівартість – не єдина перевага такої тари для транспортування, зберігання та реалізації рідких продуктів харчування.

Переваги пластикової тари

ПЕТ пляшки найчастіше використовуються для розливу та реалізації рідких харчових продуктів з низки причин:

  • ✅ легка вага;
  • ✅ привабливий дизайн;
  • ✅ стійкість до впливу жирів, кислот, лугів та інших речовин;< /li>
  • ✅ природна прозорість;
  • ✅ високий рівень герметичності;
  • ✅ стійкість до механічного впливу.

Ємність для рослинної олії: види

Пластикові бутлі чудово підходять для розливу, транспортування, реалізації та зберігання соняшникової, оливкової та інших видів масел. ПЕТ ємності відрізняються за обсягом, формою, стандартом горловини. Висота пляшки та діаметр шийки в основному залежить від обсягу тари. Найчастіше використовується пляшка для олії 1 л або 0,5 л стандартної витягнутої форми. Також є тара та більшого об'єму, наприклад, 5 л.

Особливості виробництва

ПЕТ бутлі часто виробляють шляхом формування внутрішнього надування. Спосіб є двоступеневим процесом. На першому етапі виготовляються преформи для пляшок, що мають вигляд тонкої пластикової пробірки. На другому етапі відбувається нагрівання та розм'якшення преформ з наступним наддувом повітря, що дозволяє перетворити заготівлю на повнорозмірну пляшку.

Цей метод дозволяє виготовляти тару з однаковою товщиною стінок, посиленим дном та ребрами жорсткості.

Властивості термопластикових ємностей

ПЕТ пляшка для олії виготовляється з особливого екологічного пластику – поліетилентерефталату. Цей матеріал відрізняється:

  • ✅ високою механічною міцністю;
  • ✅ низьким рівнем гігроскопічності;
  • ✅ стійкістю до численних деформацій на згині та при розтягуванні;
  • ✅ витривалістю в діапазоні температур від -40 °С до +60 °С.

Рослинна олія при зберіганні в термопластиковій тарі не втрачає своїх смакових та ароматичних властивостей. Використання такої упаковки разом з кришкою, що загвинчується, дозволяє забезпечити хорошу герметичність. Це запобігає надходженню повітря в середину та окисленню продукту. У такому вигляді вміст може зберігатися від 4 тижнів до 1 року залежно від умов.

Як замовити тару для зберігання та транспортування рідин

Компанія «Завод преформ» виробляє та постачає на ринок якісні пластикові ємності та комплектуючі (кришки, ручки для суліїв). У нас можна купити ПЕТ пляшку для олії оптом, в тому числі і з дозатором. У виробництві використовується якісна сировина з Італії, Туреччини, Угорщини та ОАЕ. Харчова безпека вихідних матеріалів підтверджена санітарно-епідеміологічними експертизами. Для оформлення замовлення зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами або заповніть форму зворотнього зв'язку.