ПЕТ пляшки для пива
19.12.2022

Пиво має особливу біологічну структуру. Для збереження корисних властивостей і оригінальних характеристик потрібно використовувати спеціальний тару. Ідеально підійдуть ПЭТ бутылки для пива. Така тара не вступає в контакт з рідиною, характеризується міцністю і зносостійкістю. Вона відповідає високим стандартам галузі, які становлять безпеку, якість, екологічність. Пластикова бутилка зручна для транспортування як у пустому вигляді, так і з рідиною всередині.

Зміст

Вимоги до тари для пива

Розлив пінного хмільного напою варто виконувати в пляшки з затемненими стінками, щоб захистити вміст від дії ультрафіолетового випромінювання. Сонячне проміння провокує хімічні процеси в пиві, які псують його запах.

Наповнення пляшки має бути на 99.5%, щоб максимально знизити об'єм повітря всередині. Саме тому пластикові тари виробляються з точною відповідністю об'єму, що вміщується.

Для тривалого зберігання вмісту тара повинна герметично закриватися і бути стійкою до внутрішнього та зовнішнього тиску.

Чому варто вибирати пластикові пляшки для пива

Ємності з поліетилену високо оцінені фахівцями в галузі екології. Справа в тому, що вони не завдають шкоди природі. Відповідно до статистичних даних, в даний час в Україні виконується переробка до 70% усіх поліетиленових відходів.

Інші переваги таких ємностей:

  • ✅ дешева собівартість – гранули для ПЕТ дешевші у закупівлі, ніж сировина для виробництва скляної тари;
  • ✅ добра герметичність, що перешкоджає поширенню запаху вмісту;
  • ✅ висока міцність – пластик не б'ється як скло;
  • ✅ можливість багаторазового використання;
  • ✅ мала вага – близько 20 г, що мізерно мало в порівнянні з аналогом зі скла (350 г.);
  • ✅ варіативність дизайнів – пляшку можна виконати в будь-якому кольорі та згодом обклеїти рекламною етикеткою.

Процес виготовлення тари для пива

Перед виробництвом преформи для напоїв з гранул прибирають надлишки вологи. Для цього застосовують сушильні апарати. Погано просушені гранули формують каламутні заготовки з неоднорідним кольором.

Після усунення надлишків вологи гранули піддають розплавленню і змішують з барвником. Із заготовленого пластику роблять преформи. За своїм зовнішнім виглядом вони схожі на пробірки, які застосовують у лабораторіях.

Горловина у преформ вже сформована і призначена для закручування кришки. Горло ємності для пивних напоїв оснащується канавками. Це дозволяє при відкритті тари прибрати надлишки вуглекислоти, щоб напій не спінився і не розлився.

Перед видуванням ємності її роблять пластичною. Для цього заготовку відправляють у піч. Рівномірне нагрівання забезпечується обертанням преформ по осі. Після цього податливі заготовки відправляють у видувний пристрій для придбання потрібних форм.

Де придбати ПЕТ продукцію

Замовити пластикові пляшки для пива оптом можна в компанії «Завод преформ». У нас:

  • ✅ низькі ціни;
  • ✅ швидка доставка;
  • ✅ невеликі терміни виконання замовлень різних обсягів.

Оформити заявку можна за телефоном – телефонуйте за вказаними на сайті контактами або заповнюйте форму зворотного зв'язку.

В наявності ємності для розливу пінного напою об'ємом 0.33 л і 1.5 л. Тара для розливного пива, що виготовляється, відповідає стандартам якості і має відповідну сертифікацію. У неї можна упаковувати не лише пиво, а й безалкогольну продукцію.