ПЕТ пляшки для соку
23.01.2023

Самою звичайною упаковкою для рідин протягом останніх десятиліть є поліетилентерефталат або ПЕТ. В нем продають воду, газовані напої, молочну продукцію, побутову та промислову хімію. Крім цього застосовуються ПЕТ бутылки для сока різних форм і об'ємів.

Свіжевижаті нектари зберігаються не більше трьох суток у холодильнику. Щоб збільшити термін годності, напиток піддається термічній обробці та іншим маніпуляціям. ПЕТ можна зробити прозорим, щоб виднівся колір містить упаковки. Яркие оттенки мультифруктовых сумішей красиво виглядають при продажі.

Інший підхід до виготовлення тари передбачає затемнення стінок. Це можуть бути сині, зелені або коричневі преформи, які дозволяють бачити кількість рідини, але не її колір. Біла непрозора тара найчастіше використовується для молочної продукції. Стінки не пропускають сонячних променів, зберігаючи вміст від ультрафіолету.

Куди розливають напої

Для фасування вичавків з фруктів використовується пляшка для соку 1 л з горловиною стандарту Juice. Його розробила та затвердила Міжнародна організація технологів, які виробляють напої. Діаметр кришки та горловини становить 38 мм, що відповідає європейським нормам якості. Найчастіше для соків використовуються преформи об'ємом:

 

  • ✅ 1,5л;

  • ✅ 2л;

  • ✅ 3л;

  • ✅ 5л.

Іноді випускають напої в невеликих літражах: 0,2л, 0,33л або 05л. Заготівлі під невелику тару роблять на індивідуальне замовлення після обговорення характеристик майбутніх виробів. Горловина пластикових форм розроблена із мінімальною витратою сировини, за рахунок чого здешевлюється упаковка товару. Це вигідно не тільки виробнику напоїв, а й кінцевому споживачеві.

Чому для фасування напоїв вибирають пластикову упаковку

На полицях магазинів у відділі напоїв можна виявити різну тару зі скла, пластику, картону та інших компонентів. Від матеріалу упаковки змінюється ціна, а також залежить зручність транспортування. Виробники випускають соки в ПЕТ пляшках через безперечні переваги тари:

  • ✅ Вага. Пластик значно легший за скло, тому його простіше транспортувати і зберігати;

  • ✅ Міцність. Пружний матеріал стійкий до ударів та деформацій, не боїться подряпин та несильних механічних впливів;

  • ✅ Безпека. ПЕТ виділяється високою хімічною стійкістю, тому всередину можна наливати газовані, молочні рідини та соки. Матеріал є безпечним для здоров'я людини;

  • ✅ Привабливий вигляд. З преформи можна видути будь-яку пляшку з унікальними контурами або емблемою;

  • ✅ Екологічність. Пластик переробляється вдруге;

  • ✅ Низька собівартість. Виробництво не потребує великих витрат на сировину.

Заготовки перетворюються на тару різного об'єму. На них зручно кріпити етикетки з детальною інформацією про товар. Пляшки зручно лягають у руку, на відміну картонних коробок.

Де знайти преформи для свого продукту

Завод преформ займається випуском заготовок для фасування рідин. Ви можете вибрати готову продукцію зі складу або оформити індивідуальне замовлення з унікальними рисами. Ми випускаємо преформ всіх міжнародних стандартів: Oil, Juice, Bericap, PSO. Для закупорки та транспортування готових виробів робимо ручки та кришки на пластикові пляшки.

Наша компанія використовує європейське обладнання, яке дозволяє за короткий проміжок часу створити великий обсяг продукції високої якості. На кожному з етапів виробництва відбувається перевірка відповідності стандартам. Доставка продукції можлива по всій території України.