Пластикові банки з кришкою easy-open для напоїв
25.04.2023

Однією з актуальних проблем харчової промисловості є заміна бляшанок для напоїв. Виробництво такої тари досить дороге, плюс потребує використання природних копалин, видобуток яких шкодить екології та є витратним процесом.

Пластикові банки із кришкою допомогли розв'язати цю проблему. Тара з поліетилентерефталату не поступається бляшаним ємностям, і навіть перевершує їх за показниками практичності.

Зміст

Особливості упаковки

Банки з пластику для напоїв є повністю герметичні ємності для рідин. Відсутність швів від спайки робить їх стійкими до пошкоджень. ПЕТ ємності оснащуються кришкою easy-open, яка щільно прилягає до шийки та захищає вміст від протікання.

Виготовляються пластикові банки методом лиття з використанням спеціальних заготовок преформ. Вони можуть мати різний об'єм, форму та ширину шийки, що робить їх зручним рішенням для харчових виробництв.

Переваги використання

Розлив напоїв у ПЕТ тару допомагає вирішити відразу кілька важливих проблем, які супроводжують використання жерстяної упаковки. Головна – це доступність. Пластикові баночки виготовляються з дешевшої сировини плюс процес їх виготовлення більш швидкий і менш витратний. Крім того, ПЕТ ємності можна використовувати для повторної переробки. Усі ці фактори допомагають знизити собівартість тари. Це вигідно для виробників напоїв та дозволяє їм знижувати ціну на товар, забезпечуючи собі конкурентну перевагу на ринку.

ПЕТ-МЕТ банки також мають і низку інших переваг:

  • ✅ невелика вага;
  • ✅ широке розмаїття типорозмірів;
  • ✅ швидкість виробництва навіть великих партій товару;
  • ✅ універсальність;
  • ✅ стабільність форми.

Використовувати ПЕТ банки з алюмінієвою кришкою easy-open можна для напоїв різних видів: кольорових, прозорих, солодких, слабоалкогольних . ПЕТ – хімічно інертний матеріал, який не піддається корозії, не впливає на вміст і є безпечним для людей.

кришка ПЕТ-МЕТ

Переваги кришки easy-open

Ключовою відмінністю такої закупорки є надійність і простота. Відкрити її можна повністю або частково, просто потягнувши за язичок чи кільце. Банк після видалення кришки не має гострого краю, безпечна у використанні.

Кришка Easy-open виготовляється з харчової жерсті. До банку вона кріпиться за допомогою закатного автомата. Укупорка виконується за допомогою патрона та притискного диска, які формують закатний шов. У результаті закритому вигляді кришка є герметичною. Вона надійно захищає вміст банки, але легко відкривається без використання консервного ключа.

Розмір та дизайн кришок easy-open буває різним. При необхідності можна виконати тиснення, нанести логотип або забарвити будь-який колір.

Замовлення у Заводу Преформ: особливості пропозиції

Пластикові банки виробляються методом лиття. Для їх виготовлення використовуються спеціальні заготівлі – преформи ПЕТ. Виготовляються вони із щільного пластику методом видування. Преформи бувають різної довжини та діаметра, за рахунок чого можна регулювати обсяг та типорозмір тари. У процесі видування можна також змінювати форму заготовок, виготовляти їх в індивідуальному дизайні.

Замовити преформи для виробництва пластикових банок з кришкою в Україні можна у нас. Компанія «Завод Преформ» виготовляє заготовки на замовлення за індивідуальними параметрами. Також виготовляємо кришки для пляшок та ручки для пляшок, кег. Ми працюємо за принципом повного циклу, самі закуповуємо сировину, займаємося її підготовкою та фарбуванням, тому можемо запропонувати різні варіанти оформлення виробів.