Пластикові пляшки для соуса
24.01.2023

Будь-який професійний кухар з ресторану, кафе або фуд-траку знає, що на смак страви величезний вплив має соус. Він може додати пікантності, пом'якшити чи посилити враження від їжі. Для гарної подачі використовується пляшка для соусу з гострим носиком, який виконує роль дозатора.

У тару заливають майонез, кетчуп, гірчицю та авторські композиції з рідкою консистенцією. На професійній кухні диспенсери користуються кондитери для декорування десертів солодкими топінгами, шоколадом або гарячими конфітюрами. За допомогою вузького носика тарілку можна перетворити на витвір мистецтва.

Якими особливості має пластикова пляшка для соусу

Ключова якість для роботи з харчовими продуктами – безпека. Тара має бути зроблена з харчового пластику, який не шкодить здоров'ю людини. Завдяки інертним якостям матеріалу вміст не контактує зі стінками, а значить, не змінює своїх якостей.

Кришки для пляшок виконані у формі конуса з вузьким отвором зверху. Конструкція дозволяє проводити чіткі тонкі лінії, розставляти крапки та навіть писати текст. Головним завданням кулінара стає створення придатної для малювання консистенції соусу.

Пляшка може бути:

  • ✅ об'ємом від 240 мл до 1л;

  • ✅ різних кольорів;

  • ✅ прозора або непрозора;

  • ✅ з мірною шкалою на стінці.

Соусник діспенсер роблять із гнучкого пластику, який зручно стискати долонею. За міжнародним стандартом для кетчупів випускають червоні непрозорі упаковки, гірчицю заливають у жовті, а майонез – ndash; у білі пляшки. До інших соусів допускаються будь-які колірні рішення. Часто виробники унікальних сумішей вибирають прозорий пластик, щоб привернути увагу клієнта до апетитного вигляду продукту.

Перевага пластикових упаковок для харчових продуктів

Диспенсер для соусу стане в нагоді не тільки на професійній кухні, але і при домашньому використанні. Головні плюси тари:

  • ✅ Гігієнічність. Будь-який відвідувач кафе, фуд-кору, фестивалю їжі може покращити смак страви. При цьому однією пляшкою користується велика кількість людей без контакту соусу з продуктом або руками;

  • ✅ Універсальність. Диспенсери користуються популярністю у продавців хот-догів, морозива та вафель. На кухнях ресторанів та кондитерських стоять кілька підписаних соусників з різним вмістом для оформлення готових страв;

  • ✅ Вага. Пляшка для соусу з пластику легша за скло, що зручно при транспортуванні топінгів і соусів промислового виробництва;

  • ✅ Економічність. Вузький носик не дає підливу розтікатися, допомагає чітко дозувати продукт одним натисканням;

  • ✅ Варіативність. Кухар вибирає відповідний обсяг тари для його масштабів роботи;

  • ✅ Простота в експлуатації. Пляшка використовується для преміксу простим натисканням, після чого тару можна вимити та використовувати вдруге.

Після використання диспенсери здають на повторну переробку, скорочуючи негативний вплив людини на природу. Власники закладів громадського харчування можуть нанести на тару логотип свого закладу, використовуючи пляшки як рекламу та брендовану деталь інтер'єру.

Де купити ПЕТ тару для соусів

Завод преформ пропонує якісну тару для харчової та хімічної промисловості. Ми застосовуємо сучасне європейське обладнання та контролюємо кожен етап створення пляшок. Реалізуємо кришки, ручки та преформи оптом. Працюємо з готовою продукцією на складі, а також виробляємо диспенсери на індивідуальні замовлення. Надсилаємо товари по всій території України.