Полімерні кришки з клапаном для серветок
01.06.2023

Тривалий час виробники вологих серветок не могли знайти зручний спосіб відкривання та закривання пакування. Основними критеріями були: простота використання, надійність та довговічність. Цим вимогам відповідають полімерні кришки з клапаном. Вони забезпечують герметичність прилягання, захищаючи вміст упаковки від висихання. Багато виробників вологих серветок оцінили практичність кришок, і на сьогодні попит на ці вироби залишається великим.

Зміст

Переваги використання

Основна — це практичність. Кришки з клапаном допомогли розв'язувати проблему надійності пакування вологих серветок. Серед переваг їх використання слід зазначити:

  • ✅ практичність. Вони зручні у використанні, їх легко кріпити на пакування, на їх функціональність не впливають погодні фактори та кількість циклів відкривання;
  • ✅ невелика вага. Кришки від серветок важать менше ніж 10 г, що робить їх зручними для транспортування навіть великими партіями, а також дозволяє уникнути збільшення маси пакування;
  • ✅ універсальний дизайн; хімічна інертність.

Крім того, такі кришки доступні для установки. Вони кріпляться клеєм машинним способом. Для їх приклеювання використовують машини-аплікатори. Вони виконують увесь цикл робіт: від нанесення маркування до розпилення клею та кріплення кришки. Весь процес автоматизований і займає кілька секунд.

Конструкція кришок з клапаном для серветок

Все геніальне — просто. Цей вислів точно характеризує кришки з клапаном для серветок. Їх проста конструкція складається всього з двох основних елементів:

  • ✅ клапана, який можна відкривати та закривати;
  • ✅ нерухомої основи, яка кріпиться до упаковки серветок за допомогою клею.

Защелкування забезпечується завдяки пазам, які є на основі та клапані.

Кришки з клапаном виготовляються методом лиття з рідкого полімера. Це гігієнічний матеріал, який не впливає на якість серветок, не окислюється та не має вираженого стороннього запаху. Ми на Заводі Преформ використовуємо безпечну сировину. Полімер, який використовується в виробництві, дозволений для використання в промисловості, включаючи виготовлення предметів особистої гігієни. За потреби його можна фарбувати в різні кольори на етапі підготовки сировини за допомогою додавання фарбника.

Виготовляються кришки для серветок різних розмірів і форм. Ці характеристики залежать від вимог клієнта. У нас на Заводі Преформ можна замовити кришки білого кольору, вагою 6,6 г.

Вигідні умови для наших клієнтів

Завод Преформ спеціалізується на виробництві ПЕТ-продукції. У нас можна замовити преформи для пластикової тари різного об'єму та призначення, ручки для пластикових пляшок і кришки з клапанами для упаковок вологих серветок. Ми пропонуємо товар, виготовлений з дотриманням актуальних норм і стандартів.

Серед переваг замовлення у нас слід виділити:

  • ✅ швидке виготовлення великих партій продукції. У нас є сучасне потужне обладнання, ми можемо забезпечити виробництво навіть великих партій товару у короткі терміни;
  • ✅ контроль якості продукції. Компанія працює за принципом повного циклу: закуповуємо сировину, підготовлюємо її до лиття та виливаємо товар. Тому ми можемо забезпечити контроль на кожному етапі виконання замовлення;
  • ✅ дотримання термінів виготовлення.

Крім того, кожному клієнту забезпечується технічна підтримка наших спеціалістів протягом усього періоду співпраці. Менеджери готові швидко відповісти на виниклі питання, допомогти з оформленням замовлення.