Зручна упаковка для молочних продуктів
29.11.2022

Попит на молоко та продукти з нього стабільний протягом усього року. Важливу роль збереженні свіжості та всіх якостей продукції грає тара. Популярною альтернативою м'яких плівкових пакетів є пластикова упаковка для молочних продуктів. Це поєднання добрих властивостей зберігання з практичністю використання. Більше не доведеться турбуватися про те, що пакет із молоком, сметаною або ряжанкою перевернеться, і весь вміст розіллється.

Зміст

Яку тару використовують

Для фасування кисломолочки та молока підійдуть: склотара для молочних продуктів, поліпаки – м'яка багатошарова плівка, пластикові ємності, тетра-паки з комбінованих матеріалів (картон, фольга, плівка).

Кожен з перерахованих варіантів зберігає якість вмісту, але за зручністю користування в лідери вийшли ПЕТ упаковка для молока і тетра- паки.

Переваги ПЕТ ємностей

Основні переваги пластикових ємностей для молока:

 • ✅ стійкі, не деформуються, не б'ються;

 • ✅ практичні у використанні;

 • ✅ володіють гарною бар'єрністю та герметичністю, не пропускають сторонні запахи, зберігаючи смак, колір та аромат продукту;

 • ✅ допускають багаторазове повторне використання в побутових цілях;

 • ✅ прозора тара для молока дозволяє розглянути вміст;

 • ✅ екологічність. Процес створення ПЕТ пляшок не шкодить довкіллю. Поліетилентерефталат підходить для повторної переробки.

Переваги для виробників:

 • ✅ скорочення виробничих витрат (порівняно з тарою зі скла);

 • ✅ зручність транспортування, економія на логістиці;

 • ✅ низький відсоток втрат на етапах виробництва;

 • ✅ зниження складських витрат – за рахунок міцності пластикова тара для молочної продукції може зберігатися палета на палеті;

 • ✅ можливість створення пляшок унікальної форми.

Характеристики молочних ПЕТ пляшок

Популярність пластику як матеріалу для виготовлення пляшок для молока, йогуртів, кефірів обумовлена ​​такими якостями:

 1. ✅ Безшкодність. Крім ключових вимог до упаковки, як герметичність та збереження продуктів, важливим пунктом є використання безпечних для продукції матеріалів. Пляшки з термопластика повною мірою задовольняють цю вимогу.

 2. ✅ Комфорт. Це легка та практична упаковка. ПЕТ пляшку зручно брати із собою. Її можна легко відкрити і просто закрити. Використання прозорої тари зручно для покупця – ви завжди бачите, що купуєте.

 3. ✅ Захист від ультрафіолету. Білий пластик дозволяє знизити вплив ультрафіолетових променів. Молоко, як і будь-яку харчову продукцію, не рекомендується зберігати під прямим сонячним промінням.

 4. ✅ Розмаїття моделей. Технологія виробництва ПЕТ тари відкриває безмежні можливості у виборі форми, дизайну упаковки, кольорового виконання. Щоб отримати пляшку відповідного кольору, необхідно лише вибрати відповідний пігмент на етапі виготовлення преформ.

Переваги замовлення в компанії «Завод преформ»

Упаковка – Важливий етап представлення товару. Саме тому виготовити преформи для молочних ПЕТ пляшок варто довірити фахівцям у цьому питанні. Звернувшись на «Завод преформ», ви отримуєте:

 1. ✅ Сертифіковані преформи необхідної конфігурації, розміру і кольору для молочної та кисломолочної продукції, йогуртів, кефіру.

 2. ✅ Якісні пластикові заготовки, а також кришки та ручки до готових пляшок. У виробництві використуються лише безпечні матеріали, надані європейськими та азіатськими партнерами.

 3. ✅ Враховуємо індивідуальні побажання клієнтів.

 4. ✅ Гарантуємо зворотний зв'язок на весь період співпраці та після виконання замовлення.

 5. ✅ Виконання робіт суворо в обумовлені терміни.