Преформа 142г

Преформа 142г

Характеристики
Вага, г
142±1,4
Стандарт горловини
Bericap 48
Дiаметр
Ø 48
Ємність кінцевого виробу
6,0-10,0

В якості матеріалу для випуску преформ 142 г використовують поліетилентерефталат. Місткість кінцевого виробу становить від 6 до 10 л. Діаметр горла — 48 мм, а стандарт — Bericap 48.

Які переваги надають пластикові преформи в порівнянні з іншими видами упаковки

Пластикові заготовки для виготовлення пляшок мають багато плюсів, за рахунок яких вони користуються популярністю. До них належать такі:

  • легкість;
  • міцність;
  • прозорість;
  • економічність виробництва;
  • герметичність. 

Преформи 142/48 використовують у харчовій, косметичній та фармацевтичній галузях промисловості. Їхня якість та безпека дозволяє застосовувати продукт для різних завдань. 

Гарантії якості та надійності від компанії-виробника

Наші співробітники суворо контролюють якість сировини та готового продукту. Ми також дотримуємось встановлених стандартів під час вибору сировини та при виробництві. Готовий товар проходить випробування на міцність, а також ретельну перевірку на дефекти, що дає змогу знизити ризик браку. 

Умови замовлення

Купити преформу 48 мм можна у кількості від 1904 одиниць. Замовити преформу можна за телефоном, зв'язавшись із менеджером. Замовлення упаковуються в поліетилен та картонні коробки. Крім того, є можливість використовувати іншу упаковку, залежно від побажань клієнта. Умови доставки обговорюються персонально.

Дивитися повністю