Преформа 114,5г

Преформа 114,5г

Характеристики
Вага, г
114,5±1,4
Стандарт горловини
Bericap 48
Дiаметр
Ø 48
Ємність кінцевого виробу
6,0-10,0

Полегшити процес фасування та знизити витрати на упаковку продукції можна за допомогою ПЕТ тари. Для оптових партій харчових рідин, побутової хімії та косметики підходить преформа 114,5 г. З неї можна виготовити бутлі великого розміру об'ємом від 6 до 10 л. Колба має діаметр горла 48 мм. Вага заготівлі складає 114,5 г.

Переваги преформи 114,5 г

Пластикова тара затребувана завдяки своїй міцності, можливості багаторазового використання. Серед їх переваг:

  • стійкість до механічних пошкоджень;
  • збереження форми та структури під впливом різних температур;
  • безпека для здоров'я;
  • ергономічність кінцевої форми, можливість доповнення зручними ручками.

Преформа 114,5/48 має широку сферу застосування. Її вигідно використовувати як невеликим виробництвам, так і потужним виробникам соків, олій, хімії, постачальникам питної води.

Колби виготовляються у синьому кольорі, але за індивідуальним замовленням можуть бути жовтого, зеленого, будь-якого іншого кольору або прозорими. Виріб можна прикрасити гравіюванням з логотипом компанії, підібрати ручку та кришку комплементарного відтінку.

Як купити преформу 48 мм

Щоб замовити преформи ПЕТ від виробника, заповнюйте форму зворотнього зв'язку на сайті. «Завод Преформ» забезпечує безпечну оплату безготівковим способом із документальним супроводом, фасування по 2400 штук, упаковку в міцний поліетилен та гофрокороби, доставку по всій країні.

Дивитися повністю