Ручка-роликова 17,5г

Ручка-роликова 17,5г

Характеристики
Вага, г
17,5±0,1
Стандарт горловини
Дiаметр
Ємність кінцевого виробу

Постачальники питної води знають, з якими навантаженнями доводиться мати справу, адже вага пляшки може досягати 10 л і більше. Щоб керуватися такими ємностями було зручно, знадобиться ручка-ролик для бутиля. Це пристосування з унікальної конструкції для надійної фіксації на основі ємності та її простого переміщення. Вага виробу становить 17,5 г, воно не гнеться і не деформується під час роботи з високими навантаженнями.

Переваги ручки-ролика для пляшки

Ручка роликова для пластикових пляшок виготовлена ​​із безпечного пластику, у складі якого відсутні токсичні компоненти. При нагріванні виріб не виділяє шкідливих речовин і може використовуватися для роботи з харчовими продуктами. Переваги виробу:

  • економія матеріалів – виріб підлягає багаторазовому застосуванню;
  • легкість – невелика вага не обтяжує носія, при цьому матеріал забезпечує необхідну міцність для роботи з важкою тарою;
  • герметичність – ручка роликова ПЕТ надійно фіксується на ємності без ризику зісковзування;
  • колір – привабливий синій колір не порушить дизайну упаковки.

Дизайн виробу можна змінити, додавши фірмове гравіювання або змінивши колір.

Як купити ручку-ролик для пляшки

Замовити ручки для ПЕТ пляшок, а також кришки для пет пляшок можна на «Заводі ПРЕФОРМ» оптом з доставкою по всій країні. Продукція надійно пакується в пакети, гофрокороби та стрейч-плівку, доставляється поштовими службами. Для оформлення замовлення залишайте заявку на сайті.

Дивитися повністю