Преформа 84,0г

Преформа 84,0г

Характеристики
Вага, г
84,0±0,84
Стандарт горловини
Bericap 48
Дiаметр
Ø 48
Ємність кінцевого виробу
5,0-6,0

Для оптових партій соків, питної води, молочних продуктів та олій доцільно використовувати ємності великого обсягу. Преформа 84 г застосовується для виготовлення бутилів з об'ємом 5-6 л. У ній використовується стандарт горла Bericap діаметром 48 мм.

Особливості преформи 84 г

Преформа 84/48 виготовляється з гранульованого поліетилентерефталату методом пресування. Далі під час нагрівання під тиском з неї видується необхідна форма. Технологія надає корисних властивостей:

  • міцність – пластик стійкий до механічних пошкоджень та температурних перепадів;
  • герметичність – преформа Bericap 48 щільно загвинчується кришкою, не пропускаючи всередину повітря, вологу та забруднення ззовні;
  • екологічність – при виготовленні використовуються безпечні для людини матеріали.

Преформа 48 мм випускається у блакитному кольорі, але дизайн можна змінити. Доступна широка палітра кольорів, прозорі та непрозорі варіанти.

ПЕТ упаковка від виробника

Компанія «Завод Преформ» пропонує широкий вибір ПЕТ заготовок для зберігання харчових та хімічних рідин. Разом з партією пластикових колб одразу можна купити ручки для ПЕТ пляшок, кришки. Доступний індивідуальний дизайн.

Продукцію можна замовити оптом онлайн із доставкою по країні поштовими службами. Колби упаковуються в поліетилен та гофрокороби, що надійно захищають вміст від забруднень та пошкоджень.

Дивитися повністю