Преформа 91,0г

Преформа 91,0г

Характеристики
Вага, г
91,0±0,91
Стандарт горловини
Bericap 48
Дiаметр
Ø 48
Ємність кінцевого виробу
5,0-6,0

Вироби з термопластику дешеві у виробництві та зручні у використанні. Технологія виробництва базується на видуві пляшки з ПЕТ-преформи. Преформа 91/48 – популярна модель, яка використовується для виробництва ємностей об'ємом 5-6 л.

Сфера застосування

Така тара затребувана не лише у виробників харчової продукції та технічних рідин. Міцні та надійні ємності знайшли застосування серед людей, які ведуть активний спосіб життя. Серед них туристи, військові, прихильники риболовлі та полювання. Пляшки можна використовувати для зберігання води, напоїв, сипучих, чаю, кави, спецій. Такий контейнер стане відмінною коробкою для розміщення грошей, батарейок, документів, ліків. Його основні якості – легкість та герметичність.

Характеристики виробу

Перш ніж замовити преформи 91 г, переконайтеся у відповідності параметрів виробу поставленим завданням. Вага преформи 91 (+- 0,91) г. Горловина відповідає стандарту bericap 48 з різьбою. Повна комплектація включає пластикові кришки відповідного діаметра. Стандартний колір преформи – прозорий. Можливий вибір іншого відтінку. 

Особливості преформи

Переваги пластикових преформ:

  • компактний розмір – не вимагають великих складських площ для зберігання;
  • безпечний матеріал – у виробництві преформ використовується харчовий пластик;
  • стійкість до спеки, морозів;
  • гідронепроникність – вміст тари надійно захищений від факторів середовища;
  • великий термін експлуатації.

Пляшка, виготовлена з ПЕТ-преформи, не розіб'ється та не потоне. Її можна брати у походи, на полювання та риболовлю, при зануренні на глибину.

Преформи від Заводу Преформ

Завод Преформ пропонує преформи різних форм та розмірів – стандартні та нестандартні конфігурації. Комплектація виробів може включати кришки та ручки для пластикових пляшок. Телефонуйте або пишіть на електронну пошту, і ми обговоримо індивідуальні умови співпраці!

Дивитися повністю