Бокова-ручка 13,65г

Бокова-ручка 13,65г

Характеристики
Вага, г
13,65
Стандарт горловини
Дiаметр
Ø 26-48
Ємність кінцевого виробу
0,5-3,5

Газовані та солодкі напої, хімічні речовини, косметичні засоби та інші рідини у пластиковій тарі зручно переносити за допомогою ручних кріплень. Для фасування об'ємом від 0,5 до 3,5 л підійде бічна ручка для пляшки. З її допомогою ємність зручно утримувати під нахилом. За рахунок міцного щільного пластику, нестандартної форми, бічна ручка для ПЕТ пляшки служить довше навіть за умов інтенсивної експлуатації.

Особливості похилої ПЕТ ручки

Пластикові комплектуючі до ПЕТ ємностей від «Заводу ПРЕФОРМ» виготовляються із міцного полімеру в широкому діапазоні розмірів, кольорів та форм. Пластикова ручка для ПЕТ пляшок з діаметром горловини від 26 до 48 мм випускається в білому кольорі. На замовлення виріб може бути пофарбований у вибраний колір.

При виготовленні виробник закладає такі корисні властивості в ручки для пластикових пляшок:

  • екологічність – при виготовленні використовуються безпечні для людини довкілля компоненти, енергозберігаюча технологія;
  • економічність – вироби підлягають багаторазовому застосуванню;
  • зручність встановлення без додаткових пристроїв;
  • ергономічність – вироби тактильно приємні, естетичні та комфортні для утримання великої ваги.

Виріб підходить для пляшок різного обсягу, тому може застосовуватися в харчовій, косметичній та хімічній промисловості.

Рукоятка виготовляється з легкого матеріалу, вага одиниці становить 13,65 г, що дозволяє легко транспортувати великі оптові партії без використання спецтехніки.

Чому варто купити бокову ручку для пляшки від виробника

Компанія “Завод ПРЕФОРМ” пропонує ПЕТ ємності та комплектуючі до них у широкому діапазоні розмірів, форм, призначення оптом за цінами виробника. Купити бічну ручку на пляшку можна, заповнивши заявку на сайті. Після цього менеджер зв'яжеться для уточнення деталей замовлення, способу оплати та доставки. Компанія гарантує якість продукції, згідно з міжнародними стандартами, прозоре ціноутворення, безпечну доставку в гофроящиках та поліетилені, документальний супровід для бухгалтерської звітності.

Дивитися повністю