Ручка 5,6г

Ручка 5,6г

Характеристики
Вага, г
5,6±0,3
Стандарт горловини
Bericap 48
Дiаметр
Ø 48
Ємність кінцевого виробу
5,0-10,0

Великі ємності зручні для оптової закупівлі харчових, побутових та промислових рідин. Ручка на пляшку 8 л призначена для спрощення переміщення об'ємної тари з великою вагою. Вироби вагою 5,6 г виготовлені за стандартом Bericarp 48, а отже підходять для баклажок ємністю 5-10 літрів з діаметром горла 48 мм та призначені для будь-якого виду вмісту.

Особливості виробництва та призначення ручок на пляшку 8 л

Ручки для 8 літрових пляшок виготовляються із високоміцного поліетилену під низьким тиском. Матеріал безпечний для людини та навколишнього середовища, не містить токсичних компонентів. Він стійкий до перепадів температур і не змінює своїх властивостей під час нагрівання.

До переваг ручки для перенесення води та інших рідин належать:

  • міцність на розрив;
  • багаторазовість використання;
  • екологічність, безпека;
  • легкість;
  • ергономічність.

Форма виробу повторює вигини пальців руки, завдяки чому утримувати наповнені ємності зручніше та легше. Виріб можна замовити у білому, блакитному, синьому, жовтому та червоному кольорах.

Як купити ручку на пляшку 8л

Щоб  замовити преформу оптом у «Заводу ПРЕФОРМ», залиште заявку на сайті. Менеджер зв'яжеться найближчим часом та уточнить обсяг, умови доставки та оплати. Компанія контролює якість продукції на всіх етапах виробництва, суворо дотримується міжнародних технологічних стандартів, пропонує вигідні умови угоди для дрібного та великого бізнесу.

Дивитися повністю