Ручка 5,95г

Ручка 5,95г

Характеристики
Вага, г
5,95±0,3
Стандарт горловини
JUICE 38мм
Дiаметр
Ø 38
Ємність кінцевого виробу
3,0-5,0

Для зберігання та транспортування рідин харчового чи господарського призначення використовується пластикова тара у вигляді пляшок та баклажок. Щоб їх було зручніше переміщати, нагоді ручка на пляшку 3 л. З її допомогою можна утримувати кілька ємностей в одній руці у вертикальному положенні, запобігаючи протіканню.

При виготовленні ручки для 3 літрових пляшок застосовується стандарт горловини Juice 38mm, при цьому вага вироби складає 5,95 г.

Особливості виготовлення ручки на пляшку 3 л

Непрозорі комплектуючі до пластикової тари виготовляються з поліетилену за низького тиску. Технологія забезпечує міцність пластику на розрив, еластичність. Для ємностей 3-5 л з горловиною діаметром 38 мм можна замовити ручку 5,95 г. Вона виробляється в стандартному білому кольорі, але за індивідуальним замовленням можна вибрати червоне, синє, жовте, зелене або інше забарвлення. Також можна замовити гравіювання фірмового логотипу, технічних написів.

Переваги купівлі ПЕТ продукції у «Заводу ПРЕФОРМ»

Преформи та комплектуючі до них від виробника відрізняються високою якістю та можливістю індивідуального замовлення. У компанії «Завод ПРЕФОРМ» можна купити ручку на пляшку 3л і кришки для ПЕТ пляшок за оптовою ціною з документальним супроводом та доставкою по всій країні. Менеджери врахують усі побажання та вимоги щодо дизайну, кількості та умов співпраці, щоб забезпечити максимальний комфорт та безпеку угоди.

Дивитися повністю