Ручка 8,3г

Ручка 8,3г

Характеристики
Вага, г
8,3±0,4
Стандарт горловини
Bericap 48
Дiаметр
Ø 48
Ємність кінцевого виробу
5,0-10

Для того, щоб транспортувати рідини в тарі великого об'єму було зручно, потрібне спеціальне кріплення. Ручки на бутиль 10 л вагою 8,3 г виготовлені з міцного пластику, стійкого до високих навантажень. Модель має розширену зону під пальці, що знижує тиск та дозволяє довше утримувати повну ємність 5-20 літрів.

Особливості ручки на бутиль 10 л

Виріб виробляється шляхом пресування поліетилену під низьким тиском. У процесі виготовлення пластик набуває міцності та гнучкості, при цьому він не деформується під навантаженням і при зміні температури навколишнього середовища. До особливостей моделі належать:

Призначення для бутлів з широким горлом, діаметром 48 мм за стандартом Bericarp 48;

  • підвищена міцність;
  • надійна фіксація на ПЕТ тарі;
  • безпека для людини через застосування харчового пластику.

Рукоятка на бутиль для води 10 літрів виробляється в червоному кольорі, але дизайн можна змінити виходячи з індивідуальних уподобань.

Чому варто купити ручку на пляшку 10л у «Заводу ПРЕФОРМ»

Компанія є найбільшим виробником ПЕТ преформ та комплектуючим до них. У нас можна замовити заготовки на будь-який літраж, підібрати ручки та кришки на потрібний діаметр. Ручки для 10 літрових бутилів продаються оптом по 1200 штук в упаковці. Продукцію можна замовити з доставкою по всій Україні та оплатою у готівковий або безготівковий спосіб.

Дивитися повністю