Фото Изделие Вага, г Стандарт горловини Дiаметр Ємність кінцевого виробу Кількість в упаковці
Ручка 4,95г
4,95±0,2
Juice 38mm
Ø 38
5,0-10
2080

 

Великі обсяги рідин вигідніше купувати та легше переносити у баклажках зі спеціальними тримачами. Ручки для пляшок 6 л полегшують транспортування товарів, дозволяючи піднімати одночасно кілька пляшок без використання сумок чи коробок. Тримачі застосовуються для тари з горловиною 38 мм у діаметрі і підходять для ряду рідин:

  • молочної та кисломолочної продукції;
  • соків;
  • побутової хімії.

Пляшки з 38 мм горловиною найчастіше застосовуються у харчовій промисловості. Тому утримувачі для тари виготовляються із безпечних екологічно чистих матеріалів.

Які бувають ручки для 6 літрових пляшок

Вироби пресуються під низьким тиском із поліетилену. Можливі різні кольори продукції, включаючи червоний, білий та синій відтінок. Ручки для баклажок стійкі до різких перепадів температур, механічних пошкоджень та ударів.

Тримач складається з кільця, яке щільно охоплює шийку пляшки, і ручки. Остання має анатомічно зручну форму. Хвилястий пластик зручно лягає на пальці, не ріже руку при перенесенні ваги. Вироби призначені для багаторазового використання. Для великого виробництва краще купити ручки для ПЕТ пляшок оптом за ціною виробника.

Де замовити пластикові тримачі

«Завод преформ» випускає ручки, кришки та преформи різних діаметрів для розливу харчових та технічних рідин. Тримачі діаметром 38 мм оперативно пресуються для оптових покупців із пластику найвищої якості. Вся продукція компанії відповідає міжнародним стандартам якості і може використовуватися в харчовій або хімічній промисловості.

Для отримання додаткової інформації, заповніть поля нижче
Форма зворотного зв'язку
Просто залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом