Фото Изделие Вага, г Стандарт горловини Дiаметр Ємність кінцевого виробу Кількість в упаковці
Ручка 4,3г
4,3±0,2
OIL 36mm
Ø 36
1,5-5,0
3000

 

Пластикові ручки стандарту OIL

 

Завод преформ займається виготовленням заготовок під пластикову тару для рідких продуктів. Преформи відрізняються кольором, діаметром шийки, об'ємом. Вироби використовуються для подальшого формування пляшок під:

  • газовані напої;
  • побутову хімію;
  • олії;
  • автомобільні рідини;
  • воду.

На додаток до заготовок випускаються кришки та ручки для пляшок. Кріплення повинні підходити тарі за діаметром, щоб спростити транспортування рідин. Особливо актуальним стоїть питання перенесення баклажок 3-5 літрів з жирним маслянистим вмістом.

Стандарт Oil у продукції заводу

Для фасування соняшникової, оливкової, інших видів олій або оцту беруть баклажки, що відповідають міжнародному стандарту Oil. Це означає, що діаметр горла тари становить 36 мм. У виробництві непрозорих знімних частин пляшки використовується міцний поліетилен, що пресується під дією низького тиску.

Ручка для ПЕТ пляшок рослинної олії має певні характеристики:

  • комфортне використання – на тримачі присутні виїмки для пальців;
  • невелика вага – всього 4,3г;
  • міцність – матеріал стійкий до розриву, придатний для багаторазового використання;
  • безпека – вироби виготовлені із харчового пластику, тому не завдають шкоди здоров'ю людини.

Тонкий тримач зручно лягає в руку, не вислизає у процесі транспортування. Ручка для пластикових пляшок для олії підходить для тари об'ємом 1,5-5 л. Конструкція складається з кільця, що щільно охоплює баклажку під шийкою, і ручки. Виріб полегшує перенесення рідин та уберігає одяг від забруднення.

Покупка пластикових заготовок

Завод преформ пропонує продукцію для фасування газованих напоїв, води, олії, побутової хімії та інших рідин. Ви можете вибрати вироби для стандарту Oil із золотистим відтінком зі складу, або оформити індивідуальне замовлення. Менеджери допоможуть підібрати зручний діаметр та колір для доповнення пляшок з вашим товаром. 

Продукція компанії відповідає міжнародним стандартам якості і проходить перевірку на кожному етапі виготовлення. При виробництві заготовок використовуємо сучасне обладнання європейських фірм. Для захисту виробів від забруднень та механічних ушкоджень при транспортуванні товар міститься у герметичній упаковці. ПЕТ продукція доставляється по всій Україні.

Для отримання додаткової інформації, заповніть поля нижче
Форма зворотного зв'язку
Просто залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом