Фото Изделие Вага, г Стандарт горловини Дiаметр Ємність кінцевого виробу Кількість в упаковці
Ручка 1,4г
1,4±0,1
РСО
Ø 28
0,5-3,0
5216
Ручка 2,95г
2.95±0,3
РСО
Ø 28
1,0-4,0
8000

 

Завод преформ займається виготовленням пластикової тари для рідких продуктів харчової та хімічної промисловості. Постійно в наявності преформи для пляшок різного об'єму, кришки, ручки PCO, OIL, JUICE, Bericap 48. Підприємство випускає продукцію різних стандартів, щоб покрити всі потреби виробників газованих напоїв, води, масла, рідин для автомобілів, побутової хімії.

 

Як з'явився стандарт PCO

ПЕТ тара користується популярністю в усьому світі через легку вагу, міцність і здатність утримувати гази. На початку XXI століття існувало два різновиди преформ та аксесуарів для них:

  • BPF;
  • PCO 1810.

Довгий час вони залишалися лідерами ринку за середньої ваги заготівлі 43-38 р. Проте сировина з кожним роком ставала дедалі дорожчою, а проблема екології гострішою. Перед інженерами та технологами постало завдання модернізації різьблення тари, з метою зменшення кількості споживаного пластику. 

Найбільші концерни з виготовлення напоїв, у тому числі «Coca-cola» та «Pepsi», взяли участь у розробці «низького горла». У 2010 році Міжнародна спільнота технологів із виробництва напоїв запропонувала прогресивну розробку – стандарт 1881.

Особливості виробів

Головною особливістю нової розробки стало зменшення висоти горловини пляшки. Якщо раніше вона становила 21 мм, то в новому варіанті виявилася лише 17 мм. PCO 1881 дозволив:

  • зменшити екологічне навантаження;
  • зберегти властивості пляшки, змінивши тільки розмір горловини;
  • зменшити витрати на перевезення продукції за рахунок зменшення її розмірів;
  • заощадити кошти на тару для виробників напоїв.

Новий стандарт активно застосовується для розливу газованих напоїв, води, квасу. Для організації виробництва не потрібне додаткове навчання працівників чи закупівлі нового обладнання. Досить невеликої переналагодження системи під нові розміри.

Вага преформи для підлогу літрової тари по PCO 1881 знижується з 5,1 до 3,8г. На горловині замість потрійного різьблення використовується подвійне. Ручки для ПЕТ пляшок залишаються незмінними, і підходять усім виробам стандарту Plastic Closures Only. Кришка зменшується разом із горлом з 2,8 до 2,3г. В результаті економія на одній заготівлі складає 1,8г, що суттєво заощаджує витрати виробника напоїв.

Замовлення пластикових заготовок

Наше підприємство виготовляє преформи для пластикових пляшок, кришки та ручки для харчового та хімічного промислового сектору. Можливий викуп готових виробів зі складу чи виконання індивідуального замовлення. Після консультації з менеджером, обговорення обсягів продукції та її характеристик Завод преформ оперативно починає випуск виробів.

На сайті представлені дві позиції ручок білого та жовтого кольору для тари з діаметром шийки 28мм. Тонкі тримачі вагою 1,4г призначені для пляшок від 0,5 до 3л. Товсті ручки важать 2,95 г і використовуються для тари 1-4л. Вироби доставляються на всій території України.

Для отримання додаткової інформації, заповніть поля нижче
Форма зворотного зв'язку
Просто залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом