Ручка 2,95г

Ручка 2,95г

Характеристики
Вага, г
2.95±0,3
Стандарт горловини
РСО
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
1,0-4,0

Ємності великого обсягу зручно переносити за допомогою рукоятки. Вертикальне положення бутиля знижує ризик протікання та навантаження на носія. Для тари об'ємом більше 1 л підійде ручка на пляшку 4 л, вагою 2,95 г, виготовлена ​​за стандартом PCO 1818 на горло діаметром 28 мм. Модель випускається у золотому кольорі, який доповнить дизайн продукції та виділить її серед аналогів на вітрині магазину.

Переваги ручки на пляшку 4 л від “Заводу ПРЕФОРМ”

До ручок для 4 л пляшок висуваються особливі вимоги. Такі вироби повинні бути міцними та зручними, м'яко лежати в руці та не передавлювати кровообіг під великою вагою. Виробник дотримується таких принципів під час виготовлення ПЕТ комплектуючих:

  • міцність, надійність матеріалу;
  • екологічність технології;
  • ергономічність, комфорт для користувача.

Форма виробу має вигини, що відповідають фізіологічним особливостям кисті руки, що сприяє рівномірному розподілу навантаження. Виріб підлягає багаторазовому використанню.

Як купити ручку на пляшку 4 л

Для замовлення продукції заповніть форму зворотного зв'язку на сайті та зачекайте на дзвінок менеджера компанії. Постачальник реалізує модель 2,95 г партіями по 8000 в упаковці. Додатково можна купити кришки на пляшки необхідного літражу в одному кольорі з ручками.

Продукція пакується в пакети та гофроящики, обмотується стрейч-плівкою. Доставка по всій країні можлива поштовими службами. Сплатити замовлення можна готівковим та безготівковим способом.

Дивитися повністю