Ручка 1,4г

Ручка 1,4г

Характеристики
Вага, г
1,4±0,1
Стандарт горловини
РСО
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
0,5-3,0

Для утримання та зручного перенесення пластикової тари варто скористатися рукояткою. Полімерна ручка на пляшку 0,5 л дозволяє утримувати відразу кілька ємностей, що вигідно відрізняє продукцію на товарній полиці серед аналогів. Модель вагою 14 г розрахована на діаметр горла 28 мм. Виготовляється у червоному кольорі.

Переваги ПЕТ ручок для 0,5 літрових пляшок від “Заводу ПРЕФОРМ”

Навіть не великі ємності зручно носити, тримаючи за ручку. Купити ручку на пляшку 0,5 л коштує виробникам газованих напоїв, мінеральних вод. Зручне пакування оцінять покупці лакофарбових виробів (морилки, деревних захисних просочень).

Продукцію компанії відрізняють:

  • міцність;
  • ергономічність;
  • багаторазовість;
  • екологічність.

Ручки для 0,5 літрових пляшок виготовляються за енергозберігаючою технологією відповідно до стандарту PCO 1818, що гарантує якість та безпеку виробу.

Як купити ручку на пляшку 0,5 л

На “Заводі ПРЕФОРМ” можна замовити ручки на пляшки різного обсягу оптом з доставкою по всій Україні. Для цього слід заповнити форму зворотного зв'язку на сайті компанії та дочекатися дзвінка менеджера.

Виробник забезпечує трирівневу упаковку продукції. Вироби фасуються в поліетиленові пакети, укладаються в гофроящики, які додатково обмотуються стрейч-плівкою. Такий підхід гарантує цілісність окремих виробів та всієї партії. Сплатити замовлення можна готівковим та безготівковим способом. Компанія надає документальне оформлення покупки для простої бухгалтерської звітності.

Дивитися повністю