Преформа 84,0г

Преформа 84,0г

Характеристики
Вага, г
84,0±0,84
Стандарт горловини
Bericap 48
Дiаметр
Ø 48
Ємність кінцевого виробу
5,0-6,0

У виробництві пластикових пляшок для харчових продуктів, побутової та автомобільної хімії використовують полімерні заготовки. Преформа 84/48 – популярна модель масою 84 (+-0,84) г. Підходить для видування пляшок місткістю 5-6 л. Це зручна тара для негазованих напоїв, технічних рідин – автомобільних ополаскивачів, рідкого мила (будівельного, побутового). Як слідує з назви, преформа 48 – горлечко діаметром 48 мм. Заготовка виконана в популярному синьому відтінку. За згодою з замовником колір може бути змінений на будь-який інший. Для укупорки пляшки необхідна кришка bericap 48.

Переваги преформи

Преформа виконана з термопластичного ПЕТ полімеру. Достоїни переваги виробу:

  • міцність;
  • пластичність як у розігрітом, так і холодному станах;
  • хімічна стійкість;
  • можливість обробки фрезеруванням, свердлінням.

Єте виробником і хочете нанести на пляшку логотип компанії або бренду? Преформа bericap 48 допускає всі види брендування.

Переваги партнерства з Заводом Преформ

У пошуках, де купити преформу 84 г оптом? Завод Преформ відкритий для співпраці на максимально цікавих для покупців умовах. Продукція виконана з безпечної сировини. Має сертифікати якості. Сучасне обладнання дозволяє виготовляти великі об'єми в короткі строки. Пропонуємо як стандартні рішення, так і індивідуальні розробки.

Як замовити з умовами упаковки та доставки

Замовити преформу 48 мм можна за номерами телефонів відділу продажів, через електронну пошту або форму зворотного зв'язку («задати питання») в картці товару. Стандартна упаковка включає обгортання заготовок плівкою з подальшим переміщенням гофрокоробки. Коробки встановлюють на піддони та обв'язують поліпропіленовими стрічками або стрейч-плівкою. Якщо є інші бажання по упаковці, вкажіть це при оформленні замовлення.

Дивитися повністю