Преформа 79,9г

Преформа 79,9г

Характеристики
Вага, г
79,9±0,8
Стандарт горловини
Bericap 48
Дiаметр
Ø 48
Ємність кінцевого виробу
3,0-5,0

Фізичні властивості пластикової тари – мала вага, міцність – легко пояснюють її популярність. Преформа 79,9/48 призначена для видування пляшок місткістю 3-5 л. Даний об'єм підходить для зберігання і транспортування газованих і негазованих напоїв – молока, води, соків, олій. Зручний грамаж активно використовується в непродовольчій промисловості – для технічних рідин. Тара може бути використана для лову гризунів і комах. З неї виходять відмінні підвісні кашпо і горщики під розсаду, ящики для зберігання інвентаря.

Характеристики виробу

Вага преформи на пляшки складає 79,9 (+- 0,8)г. Заготівля виконана з термопластика – поліетилентерефталату. Прозорий, міцний полімер. Стійкий до кислот, лугів, спирту, олій. Горлечко преформи відповідає стандарту bericap 48 – має діаметр 48 мм. Стандартний відтінок – зелений. Якщо потрібен інший колір, вкажіть це при оформленні замовлення.

Переваги використання продукції

Чому варто купити преформу 79,9 г:

  • невисока ціна;
  • надійність;
  • компактне зберігання;
  • низьке енергоспоживання при роздуві – роздувне формування одна з найменш енергозатратних технологій;
  • можливість виготовлення складного профілю з криволінійною поверхнею;
  • універсальність.

Заготівля 79,9 г – затребувана преформа для молочної продукції, інших харчових і не харчових рідин.

Співпраця з Заводом Преформ

Найбільш вигідне з позиції часу і фінансових витрат – співпраця з виробником тари. Завод Преформ пропонує оптові поставки заготовок різного форм-фактору, розміру і кольору. Продукція має сертифікати якості, безпечна для людини. Якщо крім заготовок потрібні кришки для пластикових пляшок, замовити комплектуючі можна також на Заводі Преформ. Асортимент включає моделі для пакетів соку, пластикових пляшок з можливістю докомплектації ручками.

Дивитися повністю