Ручка 8,5г

Ручка 8,5г

Характеристики
Вага, г
8,5±0,4
Стандарт горловини
Bericap 48
Дiаметр
Ø 48
Ємність кінцевого виробу
5,0-10,0

Попит на питну воду вимагає від постачальників зручного фасування. Для цього використовують бутилі великого об'єму від 5 до 10 літрів. Щоб переміщати важкі ємності було зручно, знадобляться ручки для води. Модель 8,5 г від компанії «Завод ПРЕФОРМ» підходить для ємностей з діаметром горла 48 мм, які можна використовувати також для інших харчових рідин та хімічних складів (мийних засобів, автокосметики, технічних масел).

Переваги ручки для води

За допомогою ручки для перенесення води можна одночасно транспортувати кілька пляшок. При цьому виріб надійно фіксується навколо горла без ризику зісковзування. Ручки для питної води виготовляються із безпечного пластику, який не виділяє токсичні речовини та може застосовуватись для харчових продуктів, відповідно до стандарту. До переваг виробу належить:

  • міцність на розрив;
  • ергономічність;
  • легкість;
  • багаторазовість.

Купити ручки для води для пляшок 5-10 л можна в білому кольорі або замовити індивідуальний дизайн у будь-якому іншому кольорі.

Як купити ручки для води

Щоб оформити замовлення на комплектуючі для ПЕТ пляшок, заповніть форму зворотнього зв'язку на сайті. Модель 8,5 г відпускається оптом за 1200 штук в упаковці. Партії пакуються в поліетилен та гофрокороби, які запобігають пошкодженню виробів під час транспортування. Можна замовити кришки для пляшок в однаковому кольорі, а також доставку поштовими операторами в будь-яке місто країни.

Дивитися повністю