Ручка 8,4г

Ручка 8,4г

Характеристики
Вага, г
8,4±0,4
Стандарт горловини
Bericap 48
Дiаметр
Ø 48
Ємність кінцевого виробу
5,0-10,0

Оптові партії соків, вод, молочних продуктів, масел, а також хімічних рідин для догляду за будинком та автомобілем виробники воліють розливати у великі бутлі, ємністю від 5 до 10 л. Щоб зручно було переміщати їх можна оснастити ручкою на бутиль 9 л. Вона розрахована на ємності з горлом діаметром 48 мм, вага виробу становить 8,4 г.

Особливості ручки на бутиль 9 л

Комплектуючі до ПЕТ тари виготовляються із безпечного пластику за технологією пресування під низьким тиском. Ручки для 9 літрових бутлів мають такі властивості:

  • ергономічність – зручна форма, що повторює вигини пальців, рівномірно розподіляє вагу по всій руці, знижуючи навантаження;
  • міцність – якість пластику дозволяє багаторазово використовувати ручку при максимальному навантаженні;
  • легкість – невелика вага виробу не обтяжує бутиль, його легко транспортувати великими партіями без залучення спецтранспорту.

Купити ручку на пляшку 9 л можна в стандартному жовтому кольорі або замовити індивідуальне виготовлення в червоному, синьому, білому або блакитному тоні.

Як купити ручку на пляшку 9 л

Компанія «Завод ПРЕФОРМ» пропонує ПЕТ заготівлі різного обсягу та комплектуючі до них за оптовими цінами. Щоб купити купити преформу, заповніть форму зворотнього зв'язку на сайті. Менеджери зв'яжуться з вами для уточнення розміру партії, ціни, дизайну, умов доставки. Продукція пакується в поліетиленові пакети і укладається в гофрокороби, додатково замотується стрейч-плівкою. Сплатити замовлення можна готівковим та безготівковим способом.

Дивитися повністю