Преформа 27,8г

Преформа 27,8г

Характеристики
Вага, г
27,8±0,3
Стандарт горловини
РСО 1881
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
1,0

Для молочних та інших продуктів, що швидко псуються, слід підбирати непрозору тару, що захищає вміст від впливу ультрафіолету. Отримати відповідні пляшки об'ємом 1 л дозволяє преформа 27,8 г. Білий колір і безпечний полімерний матеріал роблять її оптимальним рішенням для харчових рідин.

Особливості преформи 27,8/28

Колба для ПЕТ пляшки виготовлена ​​зі зручним шийкою, шириною 28 мм. Тип різьби визначає стандарт 1818, що передбачає герметичне загвинчування кришки. До переваг преформи 1л відносяться:

  • легкість – ємності з ПЕТ відрізняються малою вагою, зручною для транспортування та зберігання, при якому дотримуються вимоги міцності;
  • колір – непрозорий пластик необхідний для захисту вмісту від згубного впливу навколишнього середовища;
  • економія матеріалів – виробництво полімерної тари в рази дешевше за склодувне виробництво, що позитивно відбивається на повній собівартості кінцевого продукту.

Колби для пляшок виготовляються з екологічного гранульованого полімеру шляхом видування під високим тиском. Контроль якості супроводжує всі етапи виробництва заготовок та готової тари.

Дізнатися технологічні подробиці, запросити сертифікати якості та іншу документацію, а також купити преформу можна, залишивши заявку на сайті компанії « ;Завод ПРЕФОРМ». Менеджер зв'яжеться з вами та проконсультує з усіх питань.

Дивитися повністю