Преформа 73,5г

Преформа 73,5г

Характеристики
Вага, г
73,5±0,7
Стандарт горловини
JUICE 38мм
Дiаметр
Ø 38
Ємність кінцевого виробу
2,0-5,0

Для зберігання питної води, солодких напоїв, молочних продуктів, косметичних та миючих засобів у великих обсягах зручно використовувати місткі та міцні пластикові бачки. Для їхнього виготовлення використовується преформа 73,5 г синього кольору. З неї можна отримати бачок, об'ємом 5 л з діаметром шийки 38 мм.

Особливості преформи 73,5/38

Преформа 38 мм відрізняється високою міцністю та довговічністю. Вона виготовлена ​​з екологічного полімерного матеріалу, що зберігає свої властивості, не вступаючи в реакцію із вмістом. Синій колір преформи 5л забезпечує додатковий захист вмісту від ультрафіолету. Заготівля для пластикових бачків має такі переваги:

  • міцність, стійкість до механічних пошкоджень;
  • легкість для економії під час транспортування;
  • герметичність, яку забезпечують якісні кришки від пластикових пляшок.

Ми пропонуємо замовити оптом кришки та ручки для пляшок великого об'єму. Їх можна виготовити у відповідному кольорі та з унікальним корпоративним дизайном, за допомогою якого продукція вигідно відрізнятиметься серед аналогів на прилавках магазину.

Як замовити преформу 38 мм

Щоб купити преформу та комплектуючі до неї, залишайте заявку за допомогою форми зворотного зв'язку на нашому сайті. Менеджер зв'яжеться найближчим часом для уточнення деталей та оформлення замовлення. Ми надаємо гарантію якості продукції, забезпечуємо надійне пакування в поліетилен та гофрокороби, а також доставку поштовими службами по Україні.

Дивитися повністю