Кришка 4,5г

Кришка 4,5г

Характеристики
Вага, г
4,5±0,2
Стандарт горловини
Bericap 48
Дiаметр
Ø 48
Ємність кінцевого виробу
5,0-10

Герметична та надійна кришка для пластикових пляшок з діаметром горловини 48 см. Кришка ПЕТ 4,5 г виготовлена з безпечного харчового поліпропілену, нейтрального до змісту. Підходить для закупорювання ємностей з газованими та негазованими напоями.

Кришка ПЕТ 48 мм – стандарт харчової тари, універсальний додаток до пляшок з горловиною типу Bericap. Різьба на внутрішньому краї забезпечує надійне закручування без протікань навіть у горизонтальному положенні ємності.

Переваги продукції

Кришки для пластикових пляшок – незамінний додаток до ємностей для приватних та промислових виробництв напоїв. Пластикова тара відрізняється бюджетністю, міцністю та простотою транспортування.

Кришка ПЕТ 48 мм має такі переваги:

  • ергономіка – лаконічна форма з фактурними боками зручна в експлуатації;
  • гігієнічність – кришка щільно прилягає до пляшки, не пропускаючи пил та інші забруднення всередину;
  • нейтральність – матеріал ПЕТ преформи не вступає в реакції з будь-яким харчовим наповнювачем ємності.
  • екологічність – харчовий пластик, з якого виготовлена кришка на пляшку 48 мм, безпечний для здоров'я людини та навколишнього середовища.

Виробник Завод ПРЕФОРМ гарантує якість продукції, а також надає вигідні умови співпраці для постійних оптових покупців.

Переваги покупки на Заводі ПРЕФОРМ

Компанія випускає широкий асортимент виробів для ПЕТ пляшок різного розміру, типу горла і форми.

В наявності кришки Bericap та інші конфігурації кришок в різних кольорових рішеннях. Продукція виготовлена відповідно до вимог суворого контролю якості та відповідає міжнародним стандартам.

Кришки фасуються в поліетиленову упаковку та гофроящики, розміром 1200*1000*1020, зручні для транспортування. Оформити замовлення можна через форму зворотнього зв'язку на сайті або за телефоном.

Дивитися повністю