Кришка 4,7г

Кришка 4,7г

Характеристики
Вага, г
4,7±0,2
Стандарт горловини
Bericap 48
Дiаметр
Ø 48
Ємність кінцевого виробу
5,0-10,0

Пластикова тара забезпечує безпечну фасовку для продуктів харчування і хімічних речовин. Ризик пошкодження під час транспортування значно менший, ніж у скляних виробів. Кришка для пластикової пляшки 4,7 г підходить для закупорювання пляшок з діаметром горла 48 мм та об'ємом від 5 до 10 л. Кришки реалізуються оптовими партіями. Додатково можна придбати ручки для ПЕТ пляшок, які стануть конкурентною перевагою для продукції, позитивно виділяючи її серед аналогів у менш ергономічній упаковці.

Переваги кришок на пластикову пляшку 4,7 г

Пластикові кришки жовтого кольору завдяки яскравому кольоровому рішенню привертають увагу покупців. Крім цього в них є кілька об'єктивних переваг:

  • безпека – для виготовлення використовуються екологічно чисті матеріали, які не виділяють токсичні речовини при впливі ультрафіолету або окисленні;
  • герметичність – крышки 48 мм надійно навинчуються на горло пляшки завдяки чітко виконаній різьбі, не протікають при перевертанні тари завдяки приляганню до кільця в комплекті;
  • ергономіка – легке навинчування і скручування;
  • багаторазове використання завдяки міцності та стійкості до механічних пошкоджень.

Кришка ПЕТ жовта постачається оптовими партіями в кількості 1344 штук.

Зручні умови замовлення на Заводі ПРЕФОРМ

Компанія «Завод ПРЕФОРМ» займається виробництвом широкого спектру ПЕТ виробів для продуктів харчування та хімічних рідин. Щоб замовити кришки Берікап 4,7 г, залишайте заявку на сайті – менеджер зателефонує впродовж кількох годин для уточнення деталей. Вироби фасуються в поліетиленові пакети та гофроящики для безпечної транспортування логістичними службами або поштовими операторами. Доставку можна оформити по всій Україні з безготівковою оплатою або на розрахунковий рахунок.

Дивитися повністю