Фото Изделие Вага, г Стандарт горловини Дiаметр Ємність кінцевого виробу Кількість в упаковці
Кришка 4,5г
4,5±0,2
Bericap 48
Ø 48
5,0-10
1344
Кришка 4,7г
4,7±0,2
Bericap 48
Ø 48
5,0-10,0
1344

 

Пластикова кришка підходить для закупорювання пляшок та банок для харчових продуктів. Усередині виробу є обтюратор, який підвищує герметичність. Кришки Bericap можна доповнити ручками, що спростить транспортування тари. Як матеріал застосовується щільний харчовий пластик.

Звідки з'явився стандарт кришки Bericap 48

Невелика німецька сімейна фірма з виготовлення пакувальних матеріалів розпочинала свій бізнес із пробок для винних бочок. Ніхто і не думав, що через 90 років кришка 48мм буде використовуватися повсюдно у виробництві напоїв, побутової хімії, косметики та рідин для автомобілів.

Фірма зосередилася на виробництві консервних банок, але вже до 70-х років пріоритетним став інший напрямок. Кришки для ПЕТ пляшок виявились дуже популярним товаром на ринку пакувальних матеріалів. Фахівці експериментували над формою та розмірами виробів, створивши багато варіацій, включаючи найпоширенішу – 48 мм. Пізніше фірма злилася з французьким виробником, створивши кришки берикап.

Типи кришок

Всі вироби для закупорювання пляшок поділяються на два великі класи:

  • для води – ковпачок поліетиленовий на пляшках мінеральної води, газованих напоїв, кисломолочної продукції, пива та соків;
  • для олії – використовується при розливі олії.

Кришки відрізняються діаметром, який може коливатися від 28 до 48 см для води, і від 29 до 79 мм для олії. За конструкцією вироби складаються з одного або двох видів пластику. Останній варіант найчастіше використовується, тому що добре утримує газ у пляшці.

Інший важливий компонент – запобіжне кільце, яке контролює розтин тари. Воно буває кількох типів:

  • патент Alcoa – кільце оснащене похилими пелюстками;
  • патент PCC – прямокутні пластини;
  • патент Fullytop – гармошка на кільці;
  • патент THC – гофровані прямокутні пластини.

«Завод преформ» виробляє кришки на горловини різних діаметрів згідно з міжнародними стандартами. Усі вироби проходять суворий контроль якості перед оперативною доставкою клієнту. Крім кришок каталог «Заводу преформ» містить ручки для пляшок та преформи різних обсягів.

Для отримання додаткової інформації, заповніть поля нижче
Форма зворотного зв'язку
Просто залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом