Фото Изделие Вага, г Стандарт горловини Дiаметр Ємність кінцевого виробу Кількість в упаковці
Кришка 2,75г
2,75±0,2
JUICE 38мм
Ø 38
5,0-10,0
2400

 

Для безпечного транспортування харчових та технічних рідин застосовується закупорювальні вироби із щільного пластику. Кришки для пластикових пляшок оснащені спеціальним запобіжним кільцем, за допомогою якого контролюють розтин тари. Продукція буває різного кольору:

  • жовтого;
  • зеленого;
  • червоного;
  • блакитного;
  • білого;
  • чорний;
  • помаранчевий.

Кришка для пляшок з контрольним кільцем підходить для напоїв, олій, косметичних препаратів або побутової хімії. Висота виробу 15 мм, зовнішній діаметр – 40мм. Продукція виготовляється із якісного пластику, тому може бути перероблена повторно.

Як робиться кришка ПЕТ 38 мм

Виробники використовують поліетилен або поліпропілен високої міцності. Усі кришки виготовляються з урахуванням умов експлуатації. Вони витримують багаторазове використання, високий тиск рідини всередині тари та тривалий час зберігання.

Кришка 38 мм виробляється в кілька етапів:

  1. Пластифікація. Відбувається плавлення сировини з додаванням необхідного барвника;
  2. Пресування. Отримана маса під високим тиском формується до однорідної густини;
  3. Охолодження. У охолоджені двокомпонентні вироби додають каучукові прокладки та пакують для реалізації.

Вироби не повинні пропускати вуглекислий газ, зобов'язані щільно охоплювати шийку, бути безпечними та екологічно чистими. Від якості кришок залежить збереження продукту, тому краще звертатись до перевірених виробників.

Де придбати пластикові кришки

«Завод преформ» відомий на ринку пакувальних матеріалів, як надійний партнер, який оперативно виконує замовлення. Компанія виробляє кришки та преформи оптом. Товари чудово доповнюють один одного, і відповідають міжнародним вимогам якості ПЕТ-продукції.

Для отримання додаткової інформації, заповніть поля нижче
Форма зворотного зв'язку
Просто залиште свої дані і ми зв'яжемося з вами найближчим часом