Клапан 6,6г

Клапан 6,6г

Характеристики
Вага, г
6,6
Стандарт горловини
Дiаметр
Ємність кінцевого виробу

Завод ПРЕФОРМ пропонує широкий вибір пластикової тари для комплектації упаковки для їжі, промислових та хімічних товарів. Кришка з клапаном 6,6 г - ергономічний додаток для упаковок вологих серветок. Вона забезпечує зручний доступ до вмісту без ризику пошкодження упаковки (розривів, тріщин). Розподільний клапан відрізняється міцністю і не ламається при багаторазовому повторенні циклів відкривання і закривання. Комплектація гігієнічних упаковок такою кришкою вигідно відрізняє її від аналогів, привертаючи увагу покупців.

Переваги продукції

Диспенсер виготовляється з безпечних матеріалів, не виділяє токсичних речовин, не змінює свої властивості під впливом ультрафіолету. До інших переваг кришок від серветок відносяться:

  • багаторазове використання, що забезпечує комфорт експлуатації;
  • герметичність, завдяки якій волога з вмісту не випаровується раніше строку;
  • простий механізм фіксації одним натисканням;
  • універсальність для кишенькових і повноформатних упаковок;
  • безпека для здоров'я людини і навколишнього середовища.

Кришка для вологих серветок реалізується партіями в кількості 2200 штук. Продукція фасується в міцні поліетиленові пакети і складається в гофроящики. Така упаковка зручна для транспортування вантажним транспортом і поштовими операторами.

Вигідне співробітництво з виробником

Завод ПРЕФОРМ виготовляє пластикові кришки на замовлення різного типу - для пляшок, пляшок і інших ємностей різного об'єму. Також можна замовити комплектуючі (ручки, клапани) для комфортного оснащення виробів. Компанія надає зручні умови оплати і доставки для приватних і комерційних клієнтів. Отримати консультацію з технічних особливостей продукції і питань співпраці можна за телефоном або через форму зворотного зв'язку на сайті.

Дивитися повністю