Пластикова кришка з клапаном 6,6г

Пластикова кришка з клапаном 6,6г

Характеристики
Вага, г
6,6
Стандарт горловини
Дiаметр
Ємність кінцевого виробу

Великі упаковки гігієнічних товарів часто пересихають через погану герметичність. Пластикова кришка для вологих серветок запобігає випаровуванню вологи, продовжуючи термін придатності. 

Завод Преформ випускає пластикові кришки на замовлення вагою 6,6 г по 2200 штук в упаковці. Вироби білого кольору підходять для закріплення логотипу виробника. Кришка з клапаном для вологих серветок складається з відкидного елемента та нерухомої основи, яка кріпиться клеєм.

Чому використовують пластикову кришку для вологих серветок

Виробники гігієнічних товарів використовують пластиковий клапан для вологих серветок з низки причин:

  • просте кріплення;
  • практичність;
  • міцність;
  • герметичність;
  • універсальний дизайн.

Пластикова кришка з клапаном 6,6 г призначена для багаторазового використання, тому витримує велику кількість циклів відкриття. Розподільний клапан виготовляється з міцного довговічного пластику, який не входить у хімічні реакції з вмістом упаковки.

Де продаються надійні пластикові комплектуючі

Завод Преформ випускає на замовлення ПЕТ преформи, кришки та ручки для пляшок. Наші вироби відповідають міжнародним стандартам. Виробництво включає контроль якості на кожному етапі.

Надсилаємо замовлення по всій території України. Під час транспортування використовуємо захисну упаковку. Для оформлення замовлення зверніться до відділу продажу.

Дивитися повністю