Кришка 2,05г

Кришка 2,05г

Характеристики
Вага, г
2.05±0,1
Стандарт горловини
РСО 1881
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
0,5-3,0

Завод ПРЕФОРМ пропонує широкий вибір комплектуючих для пластикової тари. Кришка 28 мм призначена для закупорювання пляшок об'ємом від 0,5 л до 3 л. Виріб можна доповнити фірмовим логотипом для підвищення впізнаваності бренду. Кришка ПЕТ 2,05 г призначена для контейнерів з їжею і неїжеючим вмістом. Вона виготовляється з міцного хімічно нейтрального пластика, який не вступає в реакцію з рідинами.

Переваги кришок 28 мм

Пластикові кришки ПЕТ від Заводу ПРЕФОРМ - це безпечні, міцні вироби багаторазового використання з такими корисними властивостями:

  • екологічність - для виробництва використовуються безпечні речовини, не токсичні для людини, домашніх тварин та навколишнього середовища;
  • універсальність - діаметр горла 28 мм - стандарт для пластикових пляшок, які використовуються для більшості видів напоїв;
  • тривалість служби - вироби стійкі до механічних пошкоджень і впливу хімічних речовин.
  • ергономічність - герметичне завинчування та легке відкручування кришки.

Пластикова кришка 28 мм продається партіями в кількості 4480 шт. Вартість виробу залежить від наявності індивідуального дизайну (логотип, тиснення, нестандартна фарба).

Чому варто купувати від нас

Завод ПРЕФОРМ - найбільший виробник ПЕТ комплектуючих для їжі та неїжії тари. Наші преформи для пластикових пляшок - запорука надійного закупорювання будь-яких рідин. Контроль якості на всіх етапах виробництва гарантує безпеку і надійність готової продукції.

Замовити продукцію можна, залишивши заявку через форму зворотного зв'язку на сайті, або зателефонувавши за контактними номерами. Менеджери компанії нададуть всю необхідну інформацію щодо технічних характеристик продукції, а також про умови співпраці, оплати та доставки. Ми налаштовані на взаємовигідну і довгострокову співпрацю.

Дивитися повністю