Преформа 32,7г

Преформа 32,7г

Характеристики
Вага, г
32,7±0,3
Стандарт горловини
РСО 1810
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
1,0-1,5

Упаковка із безпечного пластику найкраще підходить для фасування рідин харчового та побутового призначення. Для виготовлення пляшок, ємністю 1-15, л використовується преформа 32,7 г. Це безпечна та економічна тара, виготовлена ​​за технологією лиття під тиском із гранульованого полімеру.

Особливості ПЕТ преформ

Преформа 28 мм – основа одного з найбільш затребуваних обсягів. Газовані напої, мінеральна вода, а також косметика для дому розливається саме у такі ємності. До її переваг відносяться:

  • герметичність – стандарт горла передбачає наявність різьблення, яке забезпечує щільне загвинчування кришки;
  • гігієнічність – щільно закрита пляшка захищає вміст від бактерій та забруднень ззовні;
  • безпека – полімерний склад, який використовується у виробництві, не містить токсичних компонентів.

Преформа 1,5 л виробляється в коричневому кольорі, але його можна вибрати індивідуально, змінивши на синій , зелений, жовтий або прозорий варіант. Також ємність можна доповнити фірмовим логотипом чи іншим дизайном.

Як замовити продукцію

ПЕТ преформи від «Заводу ПРЕФОРМ» відпускаються оптом. Розмір партії преформи 32,7/28, ціни, дизайн, комплектуючі (кришки та ручки) обмовляються з менеджером компанії. Щоб отримати консультацію, слід заповнити форму зворотного зв'язку на сайті та дочекатися зворотного дзвінка. Компанія надає документальний супровід для бухгалтерської звітності та доставку по всій країні поштовими операторами.

Дивитися повністю