Преформа 90,0г

Преформа 90,0г

Характеристики
Вага, г
90,0±1,2
Стандарт горловини
OIL 48
Дiаметр
Ø 48
Ємність кінцевого виробу
5,0-6,0

Питна вода, олії, хімічні чистячі розчини, антифриз для автомобілів – подібні рідини розливаються в тару ємністю 5-6 літрів. Бутлі виготовляються з преформи 90 г. Для неї характерно широке горло діаметром 48 мм і вага близько 90 г.

Переваги пластикової тари

Преформа 90/48 – найбільш підходящий вид упаковки для харчових та хімічних рідин, реалізація яких передбачає великі обсяги, з таких причин:

  • міцність – поліетилентерефталат відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень, нагрівання, він не деформується та не тріскається під ультрафіолетом;
  • екологічність – матеріал не виділяє шкідливих речовин, здатних змінити вміст;
  • ергономічність –преформа 6л зручна, ємка, підлягає вторинному використанню.

Преформа 48 мм може виготовлятися з прозорого або кольорового пластику, оснащуватися зручними ручками та кришками з надійним, герметичним загвинчуванням.

Де замовити пластикову тару

Купити преформу оптом з комплектуючими можна у компанії «Завод ПРЕФОРМ». Постачальник гарантує якість продукції, яка контролюється на всіх етапах виробничого циклу. Обговорити обсяги партії, ціни та умови доставки можна, залишивши заявку на сайті. Менеджер компанії передзвонить найближчим часом та проконсультує з усіх питань, оформить замовлення. Доступна оплата за реквізитами з бухгалтерським супроводом.

Дивитися повністю