Преформа 32,3г

Преформа 32,3г

Характеристики
Вага, г
32,3±0,3
Стандарт горловини
РСО 1881
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
1,0-1,5

Для економії матеріалу та зменшення пластику, що забруднює навколишнє середовище, розробили новий стандарт горловини. Преформа 32,3 г виділяється так званим «низьким горлом», яке зменшило вагу тари та кришки.

Замовити преформу 28 мм можна для формування пляшок об'ємом 1-1,5 л. Це універсальна тара для води, соків, слабоалкогольних напоїв та нехарчових продуктів. Заготівля важить 32,3 г, увінчана горловиною стандарту 1818 28 мм в діаметрі.

З якого матеріалу виробляється преформа 32,3 г

Преформа 32,3/28 виробляється з ПЕТ. Матеріал вибраний за свої характеристики:

  • безпечний для здоров'я;
  • легкий;
  • міцний;
  • недорогий.

ПЕТ пляшки придатні для вторинної переробки. Заготівлі із пластику не займають багато місця при зберіганні. Вони набувають будь-якої форми, дозволяючи виробнику створювати унікальний дизайн.

Де продають заготовки для пластикових пляшок

Завод Преформ пропонує заготовки, ручки та пластикові кришки для пляшок різних обсягів. Наша компанія проводить перевірку якості на кожному етапі виробництва. На замовлення змінюємо стандартний зелений колір заготовки, наносимо логотип, створюємо унікальний дизайн.

При транспортуванні преформа 1л захищена від бруду та механічних пошкоджень надійною упаковкою. Пересилання доступне по всій території України. Для замовлення тари з «низьким горлом» та обговорення персональної пропозиції зв'яжіться з відділом продажів.

Дивитися повністю