Преформа 36,0г

Преформа 36,0г

Характеристики
Вага, г
36,0±0,3
Стандарт горловини
РСО 1810
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
1,5-2,0

Виробникам напоїв, а також косметичних та миючих засобів не обійтися без надійної тари для своєї продукції. Для виготовлення пляшок об'ємом 2 л застосовується преформа 36 г. Діаметр горловини становить 28 мм. У нас можна замовити ПЕТ заготівлі та кришки для преформи оптом.

Особливості преформи 36 г

Преформи 2л виготовляються з екологічно чистого полімерного матеріалу за допомогою інноваційної технології. Вони стійкі до механічних пошкоджень, впливу ультрафіолету. При тривалому зберіганні матеріал не входить у хімічну реакцію із вмістом, залишаючись безпечним для здоров'я.

Ми пропонуємо послугу індивідуального замовлення преформи 36/28 у специфічному кольорі з набором комплектуючих (кришок, ручок), оригінальним дизайном у вигляді тиснення або принту фірмового логотипу. Наші дизайнери розроблять унікальний дизайн пластикової тари для вашої продукції, за допомогою якої вона впізнається серед конкурентів.

Як замовити преформу 28 мм

Ми надаємо можливість купівлі ПЕТ заготовок на замовлення та у стандартному форматі. Щоб купити преформу для ПЕТ, залиште заявку на сайті та дочекайтеся дзвінка менеджера. По телефону можна уточнити кількість, об'єм, забарвлення заготовок, відразу замовити аксесуари для пляшок, визначити зручну оплату та доставку. Ми гарантуємо якість продукції, надійну упаковку та безпечну доставку поштовими службами по Україні, пропонуємо гнучке ціноутворення для постійних оптових покупців.

Дивитися повністю