Преформа 29,4г

Преформа 29,4г

Характеристики
Вага, г
29,4±0,3
Стандарт горловини
РСО 1810
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
1,0

Преформа для пластикової тари, об'ємом 1 л, виготовлена ​​з гранульованого полімеру, призначеного для зберігання рідин харчового та промислового призначення. Колба для ПЕТ пляшок випускається із стандартом горла РСО 1810 діаметром 28 мм. Вага виробу становить 29,4 г.

Переваги колби для пляшок

Пластикова тара вважається оптимальною для розливу рідин. На відміну від скла та картону, вона менш схильна до пошкоджень. Вибраковування такої тари при транспортуванні значно нижче. До інших переваг колби для видування пляшок відносяться:

  • екологічність – для виробництва використовується безпечний для здоров'я людини та навколишнього середовища матеріал;
  • стійкість до нагрівання, перепадів вологості, ультрафіолету;
  • економічність – ціна полімерної тари значно нижча за аналоги з інших матеріалів, при цьому вона підлягає вторинному використанню.

Преформа 1л виробляється в білому кольорі. За умовами індивідуального замовлення розквіту можна змінити, а також додатково придбати комплектуючі у потрібній кількості.

Як купити упаковку

Купити колбу для пляшок оптом із додатковими комплектуючими можна у виробника безпосередньо. «Завод ПРЕФОРМ» виготовляє тару різного обсягу та призначення за міжнародними стандартами. Контроль якості відбувається на всіх етапах виробництва.

Для пересилання продукція надійно пакується в поліетиленові пакети, гофрокороби та стретч-плівку. Такий спосіб упаковки запобігає пошкодженню. Для оформлення замовлення залишайте заявку на сайті.

Дивитися повністю