Преформа 25,4г

Преформа 25,4г

Характеристики
Вага, г
25,4±0,3
Стандарт горловини
OIL 21/29
Дiаметр
Ø 28
Ємність кінцевого виробу
1,0

Пластикові пляшки широко застосовуються для розливу та зберігання солодких напоїв, газованої води, молочних продуктів, а також олій, побутової хімії та косметики. Для виготовлення літрових пляшок використовується преформа 25,4 г. Для неї характерні невелика вага, діаметр горла 28 мм та прозорий колір.

Особливості преформи 25,4 г

Заготівля 25,4/28, як і інші моделі ПЕТ тари, виготовляється із пресованого гранульованого полімеру. Компанія «Завод Преформ» використовує технологію видування під тиском. Під впливом високих температур матеріал набуває корисних властивостей:

  • довговічність;
  • міцність;
  • легкість.

Купити преформу 28 мм можна не тільки у стандартному забарвленні, але й будь-якому іншому на вибір клієнта. Найбільш популярні кольори преформи 1л – коричневий, синій, зелений, жовтий. Виріб можна прикрасити гравіюванням із логотипом виробника. Додатково можна підібрати ручку та кришку під колір.

Як купити преформу 28 мм

ПЕТ тара від виробника – можливість індивідуального виробництва за вибраним дизайном, а також опрацювання умов замовлення. Купити преформу 25,4 г можна оптовою партією від 12600 штук. 

Заготівлі пакуються в поліетиленові пакети та гофрокороби, надійно перемотуються стрейч-плівкою. Залишивши контактні дані у формі зворотнього зв'язку на сайті, можна отримати консультацію менеджера, уточнити ціну, способи оплати та доставки продукції.

Дивитися повністю